Afișez 1 - 24 din 79 de rezultate
1.5W LED Lampă de Masă 3000K IP54 Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
187,60 lei| Greutate | 0,625 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 1.5W |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP54 |
1.5W LED Lampă de Masă 3000K IP54 Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
187,60 lei| Greutate | 0,625 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 1.5W |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP54 |
1.5W LED Lampă de Masă 3000K IP54 Corp Ruginiu
Evaluat la 0 din 5
În stoc
187,60 lei| Greutate | 0,625 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 1.5W |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Ruginiu |
| Rata IP | IP54 |
1.5W LED Lampă de Masă Alb 3in1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
151,00 lei| Greutate | 0,91 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 1.5W |
| Flux luminos (lm) | 55 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
1.5W LED Lampă de Masă Negru 3in1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
151,00 lei| Greutate | 0,94 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 1.5W |
| Flux luminos (lm) | 52 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
1.5W LED Lampă de Masă Negru 3in1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
151,00 lei| Greutate | 0,94 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 1.5W |
| Flux luminos (lm) | 53 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
1.5W LED Lampă de Masă Negru 3in1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
151,00 lei| Greutate | 0,91 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 1.5W |
| Flux luminos (lm) | 54 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
1.6W LED Lampă de Masă Albă 3in1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
160,10 lei| Greutate | 0,49 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 1.6W |
| Flux luminos (lm) | 130 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
1.6W LED Lampă de Masă Neagră 3in1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
160,10 lei| Greutate | 0,49 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 1.6W |
| Flux luminos (lm) | 130 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
18W Lampă LED de birou Dimabilă prin atingere Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
420,30 lei| Greutate | 2,9 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
1W LED Lampă de Masă (D100*230) 3IN1 Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
103,00 lei| Greutate | 0,39 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 1W |
| Flux luminos (lm) | 40 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
1W LED Lampă de Masă (D100*230) 3IN1 Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
103,00 lei| Greutate | 0,39 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 1W |
| Flux luminos (lm) | 40 lm |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
2.7W LED Lampă de Masă 3 in 1 Albă
Evaluat la 0 din 5
În stoc
125,80 lei| Greutate | 0,68 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 2.7W |
| Flux luminos (lm) | 110 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
2.7W LED Lampă de Masă 3 in 1 Maro
Evaluat la 0 din 5
În stoc
125,80 lei| Greutate | 0,68 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 2.7W |
| Flux luminos (lm) | 110 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Maro |
| Rata IP | IP20 |
2.7W LED Lampă de Masă 3 in 1 Neagră
Evaluat la 0 din 5
În stoc
125,80 lei| Greutate | 0,68 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 2.7W |
| Flux luminos (lm) | 110 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
2*3W LED Lampă de masă Boxă USB & TF Slot de Card Slot Roșu
Evaluat la 0 din 5
În stoc
166,70 lei| Greutate | 0,754 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | RGB |
| Putere | 2x3W |
| Culoare corp | Roșu |
| Rata IP | IP20 |
2W Lampă de Masă Corp Alb IP54 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
315,60 lei| Greutate | 1,28 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 200 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP54 |
2W Lampă de Masă LED (Baterie 4400mA) IP54 Corp Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
274,00 lei| Greutate | 1,32 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 200 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP54 |
2W Lampă de Masă LED Corp Alb IP54 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
269,90 lei| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 200 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP54 |
2W LED Lampă de Masă (130×285) 3in1 Dimabilă Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
136,80 lei| Greutate | 0,49 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 110 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
2W LED Lampă de Masă (130×285) 3in1 Dimabilă Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
136,80 lei| Greutate | 0,49 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 110 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
2W LED Lampă de Masă (80×370) 3in1 Dimabilă Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
136,80 lei| Greutate | 0,64 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 110 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
2W LED Lampă de Masă (80×370) 3in1 Dimabilă Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
136,80 lei| Greutate | 0,64 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 110 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...














