Afișez 3433 - 3456 din 4281 de rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 10KW (9)
- 12KW (7)
- 15KW (7)
- 17KW (1)
- 20KW (7)
- 3.5KW (1)
- 3.6KW (1)
- 30KW (4)
- 36KW (1)
- 3KW (7)
- 4KW (2)
- 5KW (16)
- 6KW (15)
- 8KW (8)
- 0.24W (6)
- 0.2kW (1)
- 0.2W (1)
- 0.45W (1)
- 0.4kW (1)
- 0.4W (3)
- 0.5W (3)
- 0.6kW (2)
- 0.72W (1)
- 0.8W (2)
- 1.1W (2)
- 1.2W PanelW (1)
- 1.44W (5)
- 1.5W (20)
- 1.6W (2)
- 1.8W (1)
- 10 x 0.4W (1)
- 10.5W (7)
- 100KW (1)
- 100W (36)
- 105W (1)
- 10W (94)
- 113W (3)
- 11W (21)
- 12.5KW (1)
- 120W (6)
- 125KW (3)
- 12W (147)
- 12W Solar Panel; 6.7 Real Watts (1)
- 13.5W (4)
- 13W (3)
- 144W (1)
- 14W (9)
- 150W (18)
- 15W (42)
- 16.5W (2)
- 160W (1)
- 16KW (1)
- 16W (25)
- 16W Solar Panel; 11.5 Real Watts (2)
- 17.5KW (1)
- 17W (37)
- 18W (114)
- 18W Tub 25W Panou Solar (1)
- 19W (4)
- 1KW (2)
- 1W (44)
- 2 x 18W (2)
- 2 x 22W (2)
- 2.2W (2)
- 2.4W (1)
- 2.5W (7)
- 2.7W (3)
- 2.9W (8)
- 20 x 0.5W (1)
- 200W (22)
- 20W (106)
- 20W Solar Panel; 11.5 Real Watts (1)
- 22.5W (3)
- 22W (11)
- 23W (7)
- 24W (80)
- 250W (3)
- 25KW (2)
- 25W (15)
- 28W (5)
- 29W (7)
- 2KW (1)
- 2W (61)
- 2W Solar Panel (1)
- 2x3W (1)
- 3.0KW (2)
- 3.2W (3)
- 3.5W (1)
- 3.7W (17)
- 3.8W (1)
- 300W (1)
- 30W (70)
- 32W (7)
- 33 (1)
- 33W (5)
- 350W (2)
- 35W (20)
- 360W (2)
- 36W (62)
- 37W (2)
- 38W (10)
- 3W (76)
- 3W Solar Panel (1)
- 4.5W (30)
- 4.8W (11)
- 400W (6)
- 40KW (2)
- 40W (56)
- 42W (7)
- 43W (1)
- 45W (8)
- 46W (3)
- 47W (1)
- 48W (31)
- 49W (2)
- 4W (68)
- 4W; 8W Solar Panel (2)
- 5.5W (9)
- 5.8W (3)
- 50 (1)
- 500W (3)
- 50KW (7)
- 50W (46)
- 50W Solar Panel (2)
- 52W (1)
- 54W (2)
- 55W (3)
- 57W (2)
- 5W (58)
- 6.4W (1)
- 6.5W (5)
- 6.8W (2)
- 600W (1)
- 60KW (1)
- 60W (28)
- 65W (1)
- 6W (81)
- 6W Solar Panel; 2.3 Real Watts (1)
- 7.5W (8)
- 70KW (1)
- 70W (2)
- 72W (3)
- 75W (3)
- 78W (2)
- 7W (48)
- 8.2KW (2)
- 8.5W (25)
- 80KW (2)
- 80W (1)
- 82W (1)
- 8W (38)
- 8W Solar Panel (1)
- 92W (3)
- 96W (1)
- 9W (47)
- DC-24W Max (2)
- DC-36W Max (1)
- Max. 2 x 20W (1)
- Max. 2 x 35W (2)
- Max. 20W (1)
- Max. 2200W (1)
- Max. 25W (6)
- Max. 35W (126)
- Max. 40 (8)
- Max. 40W (3)
- Max. 40W Each Holder (2)
- Max. 5W (2)
- Max. 6 x 60W (3)
- Max. 60W (128)
Producător
- AMPEVO (2)
- Aneng (17)
- Apex Solar (1)
- Asytech (3)
- BLUETTI (13)
- BSIDE (2)
- Canadian Solar (3)
- Carspa (7)
- Deye (71)
- DYNESS (4)
- Eastron (16)
- Elejoy (2)
- Epever (12)
- ETI (57)
- Extol (6)
- Felicity Solar (6)
- Fronius (2)
- Geti (6)
- HICONICS (1)
- Huawei (1)
- INVT (5)
- ISOTEC (10)
- K2 Systems (26)
- KEMOT (28)
- KSTAR (20)
- Lande (2)
- Plastim (1)
- Pomega (2)
- Pylontech (1)
- Pytes (9)
- Ronic Energy (2)
- Schrack (19)
- Shelly (41)
- SolarTech (12)
- Solis (7)
- Sunergsolar (14)
- TAB (1)
- Toolcraft (1)
- Trina Solar (4)
- UNI-T (312)
- V-TAC (39)
- Vestwoods (6)
- Victron (192)
- Volt Polska (2)
- WAGO (46)
Capacitate stocare
- 1.28kWh (7)
- 10.24kWh (23)
- 10.64kWh (1)
- 100kWh (1)
- 102.4kWh (1)
- 105hWh (1)
- 12.5kWh (1)
- 14.33kWh (3)
- 15.36kWh (4)
- 15kWh (1)
- 16.07kWh (2)
- 161.28kWh (1)
- 16kWh (1)
- 19.2kWh (5)
- 197kWh (2)
- 2.56kWh (5)
- 20.48kWh (3)
- 20kWh (1)
- 215kWh (1)
- 23.5kWh (1)
- 233kWh (2)
- 25.6kWh (1)
- 261kWh (1)
- 30.72kWh (1)
- 35.84kWh (1)
- 40.96kWh (2)
- 48kWh (2)
- 5.12kWh (35)
- 5.1kWh (1)
- 6.14kWh (1)
- 61.44kWh (2)
- 640Wh (1)
- 81.92kWh (1)
- 9.6kWh (9)
Putere invertor
- 10000VA/6400W (1)
- 10000VA/8000W (1)
- 10kW (12)
- 1200VA/1000W (4)
- 1200VA/2200W (2)
- 12kW (4)
- 15000VA/12000W (2)
- 15kW (2)
- 1600VA/1300W (5)
- 16kW (2)
- 2000VA/1600W (10)
- 20kW (4)
- 250VA/400W (3)
- 3.6kW (2)
- 3000VA/2400W (19)
- 3000VA/2500W (1)
- 375VA/700W (3)
- 5000VA/4000W (14)
- 500VA/430W (3)
- 500VA/900W (3)
- 5kW (2)
- 6kW (12)
- 8000VA/6400W (3)
- 800VA/1500W (2)
- 800VA/700W (3)
- 800W (1)
- 8kW (12)
Lumeni
Tip statie
- Monofazata (3)
- Trifazata (4)
Utilizare
- Rezidential (5)
Bluetooth
- Da (5)
Reglabila
- Da (5)
V/A
Putere
Tehnologie
- Releu (13)
- ServoMotor (15)
Acumulator fotovoltaice LiFePo4 5.12kWh VT-48100-W, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
4.299,00 lei| Greutate | 48,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 44 × 45 × 15 cm |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate | 100Ah |
| Brand | V-TAC |
Acumulator fotovoltaice LiFePo4 9.6kWh VT-48200B, V-TAC
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
6.700,00 lei| Greutate | 81 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 44,5 × 24,4 × 50 cm |
| Voltaj baterie | 48V |
| Capacitate stocare | 9.6kWh |
| Brand | V-TAC |
Acumulator fotovoltaice LiFePo4 9.6kWh VT-91600, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
În stoc
6.450,00 lei| Greutate | 81 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 50,5 × 22,8 × 49 cm |
| Voltaj baterie | 48V |
| Capacitate stocare | 9.6kWh |
| Brand | V-TAC |
[Resigilat] Acumulator fotovoltaice LiFePo4 14.33kWh VT-48280, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
11.183,86 lei| Greutate | 130 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 50 × 80 × 25 cm |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate stocare | 14.33kWh |
| Brand | V-TAC |
Acumulator Fotovoltaice LiFePo4, 10.24kWh, VT-10240B, V-TAC
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
6.999,00 lei| Greutate | 98 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 52 × 33,5 × 89 cm |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate stocare | 10.24kWh |
| Brand | V-TAC |
Acumulator Fotovoltaice LiFePo4, 5.12kWh, VT-51200B, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
În stoc
4.199,00 lei| Greutate | 98 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40 × 16,3 × 71 cm |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Brand | V-TAC |
Acumulator Fotovoltaic LiFePO4, 10.24kWh, VT-10242W, IP65, -20°C
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
8.799,00 lei| Greutate | 98 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 52 × 33,5 × 89 cm |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate stocare | 10.24kWh |
| Brand | V-TAC |
Acumulator Fotovoltaic LiFePO4, 10.24kWh, VT-12040-1, IP65, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
În stoc
7.465,00 lei| Greutate | 98 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 45 × 26,6 × 80 cm |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate stocare | 10.24kWh |
| Brand | V-TAC |
Acumulator Fotovoltaice LiFePo4, 10.24kWh, VT-10240W, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
6.999,00 lei| Greutate | 98 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 52 × 33,5 × 89 cm |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate stocare | 10.24kWh |
| Brand | V-TAC |
Acumulator Fotovoltaice LiFePo4, 5.12kWh, VT-51200W, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
În stoc
4.199,00 lei| Greutate | 98 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40 × 16,3 × 71 cm |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Brand | V-TAC |
Acumulator Fotovoltaice LiFePo4, 16.07kWh, VT-16076B, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
9.699,00 lei| Greutate | 130 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 51 × 87 × 24 cm |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate stocare | 16.07kWh |
| Brand | V-TAC |
Acumulator Fotovoltaice LiFePo4, 16.07kWh, VT-16076W, V-TAC
Evaluat la 5.00 din 5
Disponibil la comandă
9.699,00 lei| Greutate | 130 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 51 × 87 × 24 cm |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate stocare | 16.07kWh |
| Brand | V-TAC |
Acumulator Fotovoltaice Litiu High Voltage LiFePo4 20kWh, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
23.725,00 lei| Greutate | 207 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 59 × 42 × 85 cm |
| Capacitate stocare | 20.48kWh |
| Voltaj baterie | 204.8V |
| Capacitate | 40A |
| Brand | V-TAC |
Acumulator Fotovoltaice Litiu High Voltage LiFePo4 25kWh, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
28.486,00 lei| Greutate | 252 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 59 × 42 × 100 cm |
| Capacitate stocare | 25.6kWh |
| Voltaj baterie | 256V |
| Capacitate | 40A |
| Brand | V-TAC |
Acumulator Fotovoltaice Litiu High Voltage LiFePo4 30kWh, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
33.247,00 lei| Greutate | 298 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 59 × 42 × 115 cm |
| Capacitate stocare | 30.72kWh |
| Voltaj baterie | 307.2V |
| Capacitate | 40A |
| Brand | V-TAC |
Acumulator Fotovoltaice Litiu High Voltage LiFePo4 35kWh, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
38.008,00 lei| Greutate | 344 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 59 × 42 × 130 cm |
| Capacitate stocare | 35.84kWh |
| Voltaj baterie | 358.4V |
| Capacitate | 40A |
| Brand | V-TAC |
Acumulator Fotovoltaice Litiu High Voltage LiFePo4 40kWh, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
42.769,00 lei| Greutate | 390 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 59 × 42 × 145 cm |
| Capacitate stocare | 40.96kWh |
| Voltaj baterie | 409.6V |
| Capacitate | 40A |
| Brand | V-TAC |
Acumulator LiFePo4 Deye 5.12kWh BOS-G Pro, Deye
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
4.259,00 lei| Greutate | 44 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 44 × 57 × 13 cm |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Brand | Deye |
Acumulator LiFePo4 Deye 7.68kWh BOS-A, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
6.730,00 lei| Greutate | 66 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 63,2 × 57,6 × 13,5 cm |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Brand | Deye |
Acumulator LiFePo4 Deye 5.12kWh SE-F5 Pro-C
Evaluat la 0 din 5
În stoc
4.695,00 lei| Greutate | 44 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40,4 × 54,7 × 12,1 cm |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Brand | Deye |
Acumulator LiFePo4 Deye 5.12kWh SE-G5.1 Pro-B
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
4.695,00 lei| Greutate | 52 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 44,5 × 13,3 × 43 cm |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Brand | Deye |
Invertor Deye 5kW + Stocare 5.12kWh, RW-F5.3-1H3
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
7.400,00 lei| Greutate | 83 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 61,6 × 19 × 69 cm |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Brand | Deye |
| Putere | 5KW |
| Tensiune MPPT | 150-425VDC |
| PV Max VOC | 600VDC |
| Conexiune | Bluetooth, WiFi |
| Functie paralel | Da |
Acumulator fotovoltaice LiFePo4 10.64kWh RW-G10.6, DEYE
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
7.999,00 lei| Greutate | 96 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 75 × 20 cm |
| Capacitate stocare | 10.64kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate | 208Ah |
| Brand | Deye |
Acumulator LiFePo4 Deye 6.14kW RW-M6.1-B
Evaluat la 4.67 din 5
Stoc epuizat
9.244,00 lei| Greutate | 55 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 46 × 72 × 15 cm |
| Capacitate stocare | 6.14kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Brand | Deye |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...













