Stare stoc
Producător
- Apex Solar (1)
- Canadian Solar (3)
- Jinko (1)
- Trina Solar (4)
- V-TAC (2)
- Volt Polska (2)
Kit structură pentru 9 panouri fotovoltaice, 1 rând, țiglă metalică
Evaluat la 0 din 5
In stock
1.499,00 lei| Greutate | 28 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 360 × 18 × 16 cm |
Kit structură pentru 12 panouri fotovoltaice, 1 rând, panou tip sandwich
Evaluat la 0 din 5
In stock
1.099,60 lei| Greutate | 20 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 50 × 40 × 30 cm |
Kit structură pentru 15 panouri fotovoltaice, 1 rând, panou tip sandwich
Evaluat la 0 din 5
In stock
1.166,20 lei| Greutate | 22 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 55 × 40 × 30 cm |
Kit structură pentru 18 panouri fotovoltaice, 1 rând, panou tip sandwich
Evaluat la 0 din 5
In stock
1.232,80 lei| Greutate | 24 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 45 × 35 cm |
Kit structură pentru 3 panouri fotovoltaice, 1 rând, panou tip sandwich
Evaluat la 0 din 5
In stock
388,40 lei| Greutate | 6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40 × 25 × 15 cm |
Kit structură pentru 6 panouri fotovoltaice, 1 rând, panou tip sandwich
Evaluat la 0 din 5
In stock
592,00 lei| Greutate | 8 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40 × 30 × 20 cm |
Kit structură pentru 9 panouri fotovoltaice, 1 rând, panou tip sandwich
Evaluat la 0 din 5
In stock
845,80 lei| Greutate | 14 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 45 × 35 × 25 cm |
Kit structură pentru 12 panouri fotovoltaice, 1 rând, tablă fălțuită
Evaluat la 0 din 5
In stock
1.608,20 lei| Greutate | 42 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 360 × 20 × 18 cm |
Kit structură pentru 15 panouri fotovoltaice, 1 rând, tablă fălțuită
Evaluat la 0 din 5
In stock
2.002,40 lei| Greutate | 52 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 360 × 22 × 20 cm |
Kit structură pentru 18 panouri fotovoltaice, 1 rând, tablă fălțuită
Evaluat la 0 din 5
In stock
2.396,50 lei| Greutate | 68 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 360 × 25 × 22 cm |
Kit structură pentru 3 panouri fotovoltaice, 1 rând, tablă fălțuită
Evaluat la 0 din 5
In stock
425,70 lei| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 360 × 12 × 10 cm |
Kit structură pentru 6 panouri fotovoltaice, 1 rând, tablă fălțuită
Evaluat la 0 din 5
In stock
874,00 lei| Greutate | 20 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 360 × 15 × 14 cm |
Kit structură pentru 9 panouri fotovoltaice, 1 rând, tablă fălțuită
Evaluat la 0 din 5
In stock
1.214,00 lei| Greutate | 30 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 360 × 18 × 16 cm |
Termovoltaice
