Stare stoc
Producător
- Apex Solar (1)
- Canadian Solar (3)
- Jinko (1)
- Trina Solar (4)
- V-TAC (2)
- Volt Polska (2)
Panou fotovoltaic 445W N-Type I-TOPCon, Bifacial, Trina Solar
Evaluat la 0 din 5
In stock
432,00 lei| Greutate | 21 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 176,2 × 113,4 × 3 cm |
| Putere panou | 445W |
| Brand | Trina Solar |
Panou fotovoltaic 505W TOPHiKu6 CS6.2-54TM-505, Rama Neagra, Canadian Solar
Evaluat la 0 din 5
In stock
475,00 lei| Greutate | 23,3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 196,1 × 113,4 × 3 cm |
| Putere panou | 505W |
| Brand | Canadian Solar |
Panou fotovoltaic 455W N-Type I-TOPCon, Ramă neagră, Trina Solar
Evaluat la 0 din 5
In stock
440,00 lei| Greutate | 21 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 176,2 × 113,4 × 3 cm |
| Putere panou | 455W |
| Brand | Trina Solar |
Panou fotovoltaic 505W N-Type I-TOPCon, Ramă neagră, Trina Solar
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 23,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 196,1 × 113,4 × 3 cm |
| Putere panou | 505W |
| Brand | Trina Solar |
Panou fotovoltaic 610W bifacial N-Type I-TOPCon, Trina Solar
Evaluat la 0 din 5
Available on backorder
593,00 lei| Greutate | 33,7 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 238,2 × 113,4 × 3 cm |
| Putere panou | 610W |
| Brand | Trina Solar |
Panou fotovoltaic Jinko Tiger Neo N-type 490W Monocristalin
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
455,14 lei| Greutate | 22,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 190 × 113 × 3 cm |
| Putere panou | 490W |
| Brand | Jinko |
Panou fotovoltaic 465W N-Type CS6.1-54TD-465, Canadian Solar
Evaluat la 5.00 din 5
Out of stock
425,16 lei| Greutate | 22 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 180 × 113,4 × 3 cm |
| Putere panou | 460W |
| Brand | Canadian Solar |
Panou fotovoltaic 455W N-Type CS6.2-48TD-455, Canadian Solar
Evaluat la 5.00 din 5
Out of stock
454,00 lei| Greutate | 24,6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 176,2 × 113,4 × 3 cm |
| Putere panou | 455W |
| Brand | Canadian Solar |
Panou Solar Fotovoltaic Flexibil 365W, Apex
Evaluat la 0 din 5
In stock
799,00 lei| Greutate | 6,3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 178,5 × 108 × 3 cm |
| Putere panou | 380W |
| Brand | Apex Solar |
Panou Solar Fotovoltaic Flexibil monocristalin 100W
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
483,00 lei| Greutate | 2,13 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 108 × 54 × 0,4 cm |
| Putere panou | 100W |
| Brand | Volt Polska |
Panou Solar Fotovoltaic Flexibil monocristalin 200W
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
861,00 lei| Greutate | 4,6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 158,5 × 70 × 0,3 cm |
| Putere panou | 200W |
| Brand | Volt Polska |
Panou Solar Fotovoltaic Pliabil 120W Pentru Baterie Portabila
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 6,3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 43 × 54 × 5,4 cm |
| Putere panou | 120W |
| Brand | V-TAC |
Panou Solar Fotovoltaic Pliabil 160W Pentru Baterie Portabila
Evaluat la 5.00 din 5
In stock
| Greutate | 9 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 68 × 47 × 5,4 cm |
| Putere panou | 160W |
| Brand | V-TAC |
Kit structură pentru 12 panouri fotovoltaice, 1 rând, țiglă ceramică
Evaluat la 0 din 5
In stock
1.419,50 lei| Greutate | 45 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 360 × 20 × 18 cm |
Kit structură pentru 15 panouri fotovoltaice, 1 rând, țiglă ceramică
Evaluat la 0 din 5
In stock
1.769,30 lei| Greutate | 55 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 360 × 22 × 20 cm |
Kit structură pentru 18 panouri fotovoltaice, 1 rând, țiglă ceramică
Evaluat la 0 din 5
In stock
2.119,00 lei| Greutate | 70 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 360 × 25 × 22 cm |
Kit structură pentru 3 panouri fotovoltaice, 1 rând, țiglă ceramică
Evaluat la 0 din 5
In stock
370,20 lei| Greutate | 12 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 360 × 12 × 10 cm |
Kit structură pentru 6 panouri fotovoltaice, 1 rând, țiglă ceramică
Evaluat la 0 din 5
In stock
720,00 lei| Greutate | 22 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 360 × 15 × 14 cm |
Kit structură pentru 9 panouri fotovoltaice, 1 rând, țiglă ceramică
Evaluat la 0 din 5
In stock
1.069,80 lei| Greutate | 30 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 360 × 18 × 16 cm |
Kit structură pentru 12 panouri fotovoltaice, 1 rând, țiglă metalică
Evaluat la 0 din 5
In stock
1.980,50 lei| Greutate | 40 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 360 × 20 × 18 cm |
Kit structură pentru 15 panouri fotovoltaice, 1 rând, țiglă metalică
Evaluat la 0 din 5
In stock
2.462,30 lei| Greutate | 50 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 360 × 22 × 20 cm |
Kit structură pentru 18 panouri fotovoltaice, 1 rând, țiglă metalică
Evaluat la 0 din 5
In stock
2.944,00 lei| Greutate | 65 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 360 × 25 × 22 cm |
Kit structură pentru 3 panouri fotovoltaice, 1 rând, țiglă metalică
Evaluat la 0 din 5
In stock
535,20 lei| Greutate | 9 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 360 × 12 × 10 cm |
Kit structură pentru 6 panouri fotovoltaice, 1 rând, țiglă metalică
Evaluat la 0 din 5
In stock
1.017,00 lei| Greutate | 18 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 360 × 15 × 14 cm |
Load more products
Loading...
Termovoltaice
