Afișez 1 - 24 din 42 de rezultate
36W LED Panel 600×600 mm 2 in 1 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
1.132,10 lei| Greutate | 2,33 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 3960 lm |
| Unghi | 110° |
| Rata IP | IP20 |
36W Panou LED 1200×300 mm 2in1 4000K 6PCS/SET
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
1.029,20 lei| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 4400 lm |
| Unghi | 120° |
| Rata IP | IP20 |
36W Panou LED 1200×300 mm 2in1 6400K 6buc/SET
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
1.029,20 lei| Culoarea luminii | Alb rece |
|---|---|
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 36W |
| Unghi | 110° |
36W Panou LED 600×600 mm 2 in 1 6400K 6buc/SET
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
1.132,10 lei| Greutate | 2,25 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 3960 lm |
| Unghi | 110° |
36W Panou LED 600×600 mm 2in1 4000K 6buc/SET
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
1.229,30 lei| Greutate | 2,24 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 3960 lm |
| Unghi | 110° |
| Rata IP | IP20 |
36W Panou LED 600×600 mm 2in1 6500K 6buc/SET
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.229,30 lei| Greutate | 2,24 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 3960 lm |
| Unghi | 110° |
| Rata IP | IP20 |
40W LED Panel 1200×300 mm Backlit 140Lm/W 4000K 6Buc/SET
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
943,40 lei| Greutate | 1,3 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 4800 lm |
| Unghi | 110° |
| Rata IP | IP20 |
40W LED Panel 1200×300 mm Backlit 140Lm/W 6500K 6Buc/SET
Evaluat la 0 din 5
În stoc
943,40 lei| Greutate | 1,28 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 4800 lm |
| Unghi | 100° |
| Rata IP | IP20 |
40W Panou LED Cip SAMSUNG 1200×300 mm 2in1 4000K 6buc/SET
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
1.137,80 lei| Greutate | 2,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 4400 lm |
| Unghi | 110° |
| Rata IP | IP20 |
40W Panou LED Cip SAMSUNG 1200×300 mm 2in1 6500K 6buc/SET
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.137,80 lei| Greutate | 2,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 40W |
| Unghi | 110° |
| Rata IP | IP20 |
Carcasă pentru Montaj Aparent 600 x 600 mm Universal
Evaluat la 0 din 5
În stoc
68,13 lei| Greutate | 0,69 kg |
|---|---|
| Rata IP | IP20 |
Carcasă pentru Montaj Aparent 625 x 625mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
205,20 lei| Greutate | 2,24 kg |
|---|---|
| Rata IP | IP20 |
Driver Dimabil Pentru Panou LED 40W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
194,40 lei| Greutate | 0,26 kg |
|---|---|
| Putere | 40W |
Driver pentru Panou LED 70W 5 Ani Garanție
Evaluat la 0 din 5
În stoc
187,30 lei| Greutate | 0,3 kg |
|---|---|
| Putere | 70W |
| Rata IP | IP20 |
Extensie Ramă 622/622 mm pentru Panou 600/600 mm
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
117,60 lei| Greutate | 1,05 kg |
|---|
LED Panel 36W 595x595mm Backlit 120lm/W 4000K 8PCS/SET
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
905,70 lei| Greutate | 1,63125 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 4320 lm |
| Unghi | 110° |
| Rata IP | IP20 |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...














