Afișez toate cele 4 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 5W (4)
5W LED Pendul 3000K Sticlă Clară
Evaluat la 0 din 5
În stoc
269,90 lei| Greutate | 1,43 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 450 lm |
| Culoare corp | Transparent |
| Rata IP | IP20 |
5W LED Pendul Suspendat Corp Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
311,10 lei| Greutate | 0,92 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 500 lm |
| Unghi | 60° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
5W LED Pendul Suspendat Corp Negru 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
311,10 lei| Greutate | 0,92 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 500 lm |
| Unghi | 60° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
5W LED Pendul Suspendat Designer
Evaluat la 0 din 5
În stoc
385,40 lei| Greutate | 1,54 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 600 lm |
| Culoare corp | Negru, Alb |
| Rata IP | IP20 |














