Afișez 313 - 336 din 381 de rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 1.5W (2)
- 100W (31)
- 10W (21)
- 120W (3)
- 12W (4)
- 12W Solar Panel; 6.7 Real Watts (1)
- 150W (11)
- 15W (3)
- 160W (1)
- 16W (3)
- 16W Solar Panel; 11.5 Real Watts (2)
- 18W (9)
- 18W Tub 25W Panou Solar (1)
- 1W (2)
- 2 x 18W (2)
- 2 x 22W (2)
- 200W (19)
- 20W (28)
- 20W Solar Panel; 11.5 Real Watts (1)
- 22W (1)
- 29W (1)
- 2W (15)
- 2W Solar Panel (1)
- 300W (1)
- 30W (37)
- 35W (5)
- 36W (13)
- 3W (7)
- 3W Solar Panel (1)
- 400W (2)
- 40W (4)
- 48W (10)
- 4W; 8W Solar Panel (2)
- 50 (1)
- 500W (3)
- 50W (33)
- 50W Solar Panel (2)
- 5W (4)
- 6.8W (2)
- 6W (3)
- 6W Solar Panel; 2.3 Real Watts (1)
- 70W (1)
- 8W (1)
- 8W Solar Panel (1)
- 9W (4)
- Max. 40W Each Holder (1)
- Max. 6 x 60W (3)
LED Lampă Rezistentă la Apă G-SERIES 600mm 18W 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
70,16 lei| Greutate | 0,53 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 2160 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
LED Lampă Rezistentă la Apă L-SERIES 1200mm 36W 4000K Interconectabilă
Evaluat la 0 din 5
În stoc
93,55 lei| Greutate | 0,61 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 3900 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
LED Lampă Rezistentă la Apă L-SERIES 600mm 18W 4000K Interconectabilă
Evaluat la 0 din 5
În stoc
71,18 lei| Greutate | 0,37 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1900 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
LED Lampă Rezistentă la Apă L-SERIES 600mm 18W 6500K Interconectabilă
Evaluat la 0 din 5
În stoc
71,18 lei| Greutate | 0,37 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1900 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
LED Lampă Rezistentă la Apă M-Series 1500mm 48W 4000K Aspect Lăptos 120 lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
205,90 lei| Greutate | 1,68 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 48W |
| Flux luminos (lm) | 5760 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
LED Lampă Rezistentă la Apă M-Series Cip SAMSUNG 60cm 18W 6400K Milky Cover 120lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
104,10 lei| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 2160 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
LED Lampă Rezistentă la Apă X-SERIES 1200mm 36W 6400K 120lm/W cu Senzor
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
168,80 lei| Greutate | 1,04 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 4320 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
LED Lampă Sradală Cip SAMSUNG Senzor 100W 6400K 120 lm/W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
547,50 lei| Greutate | 2,18 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 12000 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
LED Lampă Stradală Cip SAMSUNG – 50W Corp Gri 6500K 5 Ani Garanție
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
349,90 lei| Greutate | 2,84 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 50 |
| Flux luminos (lm) | 5000 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
LED Lampă Stradală Cip SAMSUNG 100W 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
478,20 lei| Greutate | 1,77 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 11480 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
LED Lampă Stradală Cip SAMSUNG 100W 6500K 110 lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
478,20 lei| Greutate | 2,15 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 11000 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
LED Lampă Stradală Cip SAMSUNG 150W 4000K 110 lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
773,00 lei| Greutate | 2,76 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 150W |
| Flux luminos (lm) | 16500 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
LED Lampă Stradală Cip SAMSUNG 50W 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
349,90 lei| Greutate | 4,43 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 5740 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
LED Lampă Stradală Cip SAMSUNG 70W 6500K 110 lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
480,30 lei| Greutate | 1,49 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 70W |
| Flux luminos (lm) | 7500 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
LED Lampă Stradală Cip SAMSUNG cu Senzor 150W 6500K 110 lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
818,80 lei| Greutate | 2,89 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 150W |
| Flux luminos (lm) | 16500 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
LED Lampă Stradală Solară Cip SAMSUNG 50W Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
1.943,90 lei| Greutate | 0,014 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Flux luminos (lm) | 3000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
LED Lampă Stradală Solară Cip SAMSUNG 50W Corp Alb 6000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.943,90 lei| Greutate | 0,014 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6000K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 3000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
LED Lapă Solară Corp Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
269,90 lei| Greutate | 1,18 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 90 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
LED Lapă Solară Corp Negru 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
269,90 lei| Greutate | 1,18 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 90 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
LED Lumină de Gradină cu Încărcare Solară 20W PIR Senzor Control RF 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.100,80 lei| Greutate | 4,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP65 |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...













