Afișez 121 - 144 din 381 de rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 1.5W (2)
- 100W (31)
- 10W (21)
- 120W (3)
- 12W (4)
- 12W Solar Panel; 6.7 Real Watts (1)
- 150W (11)
- 15W (3)
- 160W (1)
- 16W (3)
- 16W Solar Panel; 11.5 Real Watts (2)
- 18W (9)
- 18W Tub 25W Panou Solar (1)
- 1W (2)
- 2 x 18W (2)
- 2 x 22W (2)
- 200W (19)
- 20W (28)
- 20W Solar Panel; 11.5 Real Watts (1)
- 22W (1)
- 29W (1)
- 2W (15)
- 2W Solar Panel (1)
- 300W (1)
- 30W (37)
- 35W (5)
- 36W (13)
- 3W (7)
- 3W Solar Panel (1)
- 400W (2)
- 40W (4)
- 48W (10)
- 4W; 8W Solar Panel (2)
- 50 (1)
- 500W (3)
- 50W (33)
- 50W Solar Panel (2)
- 5W (4)
- 6.8W (2)
- 6W (3)
- 6W Solar Panel; 2.3 Real Watts (1)
- 70W (1)
- 8W (1)
- 8W Solar Panel (1)
- 9W (4)
- Max. 40W Each Holder (1)
- Max. 6 x 60W (3)
30W LED Proiector Solar LiFePo Baterie 3.7V Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
498,60 lei| Greutate | 2,06 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 4800 lm |
| Unghi | 120°x60° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED Cip SAMSUNG Corp Negru 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
99,30 lei| Greutate | 0,47 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2340 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED Corp Negru 4000K Super Bright 185lm/W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
121,30 lei| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 170-200 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 5550 lm |
| Unghi | |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED cu Senzor PIR Cip SAMSUNG Corp Alb 4000K 1M Cable
Evaluat la 0 din 5
În stoc
141,80 lei| Greutate | 0,61 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2340 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED cu Senzor PIR Cip SAMSUNG Corp Alb 6400K 1M Cable
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
141,80 lei| Greutate | 0,61 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2340 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED cu Senzor PIR Cip SAMSUNG Corp Alb 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
148,70 lei| Greutate | 0,56 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2340 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED cu Senzor PIR Cip SAMSUNG Corp Negru 3000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
148,70 lei| Greutate | 0,56 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2340 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED cu Senzor PIR Cip SAMSUNG Corp Negru 6400K 1M Cable
Evaluat la 0 din 5
În stoc
141,80 lei| Greutate | 0,61 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2340 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED G8 Corp Negru 6400K 185 lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
168,80 lei| Greutate | 0,72 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 170-200 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 5550 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED RGB+White Frosted Glass Corp Negru cu Controler IP65
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
85,41 lei| Greutate | 0,54 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | RGB+6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2310 lm |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED Senzor Cip SAMSUNG Funcție de Cut-OFF Corp Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
121,80 lei| Greutate | 0,75 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2400 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED Senzor Cip SAMSUNG Funcție de Cut-OFF Corp Alb 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
121,80 lei| Greutate | 0,75 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2400 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED Senzor Cip SAMSUNG Funcție de Cut-OFF Corp Negru 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
121,80 lei| Greutate | 0,75 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2400 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED SMD Cip SAMSUNG G2 Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
87,70 lei| Greutate | 0,54 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2340 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED SMD Cip SAMSUNG PRO-S Corp Alb 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
87,70 lei| Greutate | 0,37 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2505 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED SMD E-Series G2 Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
58,97 lei| Greutate | 0,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2510 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED SMD E-Series G2 Corp Alb 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
58,97 lei| Greutate | 0,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2510 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED SMD E-Series G2 Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
58,97 lei| Greutate | 0,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2510 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED SMD E-Series G2 Corp Negru 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
58,97 lei| Greutate | 0,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2510 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
35W LED Lampă Stradală Solară Cip Bridgelux 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.825,00 lei| Greutate | 11,7 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 35W |
| Flux luminos (lm) | 3500 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
35W LED Proiector Solar 4000K Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
528,20 lei| Greutate | 5,75 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 35W |
| Flux luminos (lm) | 2450 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
35W LED Proiector Solar 6400K Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
528,20 lei| Greutate | 5,75 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 35W |
| Flux luminos (lm) | 2450 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
3W Lampă LED Emergență cu Buton de Test & Control RF 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
141,80 lei| Greutate | 0,68 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 120 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Verde |
| Rata IP | IP65 |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...













