Afișez 145 - 168 din 381 de rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 1.5W (2)
- 100W (31)
- 10W (21)
- 120W (3)
- 12W (4)
- 12W Solar Panel; 6.7 Real Watts (1)
- 150W (11)
- 15W (3)
- 160W (1)
- 16W (3)
- 16W Solar Panel; 11.5 Real Watts (2)
- 18W (9)
- 18W Tub 25W Panou Solar (1)
- 1W (2)
- 2 x 18W (2)
- 2 x 22W (2)
- 200W (19)
- 20W (28)
- 20W Solar Panel; 11.5 Real Watts (1)
- 22W (1)
- 29W (1)
- 2W (15)
- 2W Solar Panel (1)
- 300W (1)
- 30W (37)
- 35W (5)
- 36W (13)
- 3W (7)
- 3W Solar Panel (1)
- 400W (2)
- 40W (4)
- 48W (10)
- 4W; 8W Solar Panel (2)
- 50 (1)
- 500W (3)
- 50W (33)
- 50W Solar Panel (2)
- 5W (4)
- 6.8W (2)
- 6W (3)
- 6W Solar Panel; 2.3 Real Watts (1)
- 70W (1)
- 8W (1)
- 8W Solar Panel (1)
- 9W (4)
- Max. 40W Each Holder (1)
- Max. 6 x 60W (3)
3W Lampă LED Emergență cu Buton de Test 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
119,00 lei| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 130 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Verde |
| Rata IP | IP65 |
3W LED Lampă de Grădină Solară (205A-205A-183mm) 3000K , Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
274,50 lei| Greutate | 2,33 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 3W Solar Panel |
| Culoare corp | Negru, Alb |
| Rata IP | IP65 |
3W LED Lampă de Perete Solară cu Senzor 4000K, 3000K Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
103,00 lei| Greutate | 0,29 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald, Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K+3000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 350 lm |
| Unghi | 120°x60° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
3W LED Lampă de Perete Solară cu Senzor 4000K, 3000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
90,30 lei| Greutate | 0,29 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald, Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K+3000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 350 lm |
| Unghi | 120°x60° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
3W LED Lumină Solară de Grădină Albă și Corp Negru 4000K 2 buc/set
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
365,00 lei| Greutate | 0,54 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 260 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
3W Lumina de Urgenta Pentru Iesire 6000K IP65 1200 mAh
Evaluat la 0 din 5
În stoc
114,90 lei| Greutate | 0,639 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 140 lm |
| Culoare corp | Verde |
| Rata IP | IP65 |
10W Oglindă cu Lumină LED Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
315,60 lei| Greutate | 0,36 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1530 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
40W Lampă Stradală Solară Corp Negru 4000K 120lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.104,40 lei| Greutate | 6,32 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 4800 lm |
| Unghi | 140 x 70°-TPIII |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
40W LED Proiector Solar 4000K Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
741,30 lei| Greutate | 6,95 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 3100 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
40W LED Proiector Solar 6400K Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
741,30 lei| Greutate | 6,95 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 3100 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
500W LED Proiector pentru teren de Sport Cip SAMSUNG și Driver Meanwell Dimabil 110° 5000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
5.442,90 lei| Greutate | 0,018 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 5000K |
| Putere | 500W |
| Flux luminos (lm) | 67500 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
500W LED Proiector pentru teren de Sport Cip SAMSUNG și Driver Meanwell Dimabil 45° 5000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
5.442,90 lei| Greutate | 0,018 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 5000K |
| Putere | 500W |
| Flux luminos (lm) | 67500 lm |
| Unghi | 45° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
50W LED Lampă Stradală 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
191,70 lei| Greutate | 0,82 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 4270 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
50W LED Lampă Stradală 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
191,70 lei| Greutate | 0,82 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 4270 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
50W LED Lampă Stradală cu Adaptor 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
251,60 lei| Greutate | 0,92 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 4270 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
50W LED Lampă Stradală cu Adaptor 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
251,60 lei| Greutate | 0,92 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 4270 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
50W LED Lampă Stradală Solară Hibridă 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.093,20 lei| Greutate | 9,56 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 50W Solar Panel |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
50W LED Lampă Stradală Solară Hibridă 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.093,20 lei| Greutate | 9,56 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 50W Solar Panel |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
50W LED Proiector 4000K Corp Negru Sticlă Gri 160lm/W 5 Ani Garanție
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
118,50 lei| Greutate | 0,62 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 8000 lm |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
50W LED Proiector SMD Cip SAMSUNG 1m de Cablu Corp Alb Sticlă Gri 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
151,50 lei| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 4270 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
50W LED Proiector SMD Cip SAMSUNG 1m de Cablu Corp Alb Sticlă Gri 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
136,80 lei| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 4270 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
50W LED Proiector SMD Cip SAMSUNG 1m de Cablu Corp Negru Sticlă Gri 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
136,80 lei| Greutate | 0,59 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 4270 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
50W LED Proiector Solar 4000K Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.019,30 lei| Greutate | 9,65 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 4200 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
50W LED Proiector Solar 6400K Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
1.019,30 lei| Greutate | 9,65 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 4200 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...













