Afișez 193 - 216 din 381 de rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 1.5W (2)
- 100W (31)
- 10W (21)
- 120W (3)
- 12W (4)
- 12W Solar Panel; 6.7 Real Watts (1)
- 150W (11)
- 15W (3)
- 160W (1)
- 16W (3)
- 16W Solar Panel; 11.5 Real Watts (2)
- 18W (9)
- 18W Tub 25W Panou Solar (1)
- 1W (2)
- 2 x 18W (2)
- 2 x 22W (2)
- 200W (19)
- 20W (28)
- 20W Solar Panel; 11.5 Real Watts (1)
- 22W (1)
- 29W (1)
- 2W (15)
- 2W Solar Panel (1)
- 300W (1)
- 30W (37)
- 35W (5)
- 36W (13)
- 3W (7)
- 3W Solar Panel (1)
- 400W (2)
- 40W (4)
- 48W (10)
- 4W; 8W Solar Panel (2)
- 50 (1)
- 500W (3)
- 50W (33)
- 50W Solar Panel (2)
- 5W (4)
- 6.8W (2)
- 6W (3)
- 6W Solar Panel; 2.3 Real Watts (1)
- 70W (1)
- 8W (1)
- 8W Solar Panel (1)
- 9W (4)
- Max. 40W Each Holder (1)
- Max. 6 x 60W (3)
8W LED Lumină Solară de Grădină Albă și Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
343,10 lei| Greutate | 1,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 500 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
Bandă LED 28W 5050/54 RGB + 3 in 1 IP65 Alexa Smart
Evaluat la 0 din 5
În stoc
269,50 lei| Greutate | 0,487 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | RGB, 3 în 1 |
| Unghi | 120° |
| Rata IP | IP65 |
Bandă LED 5050 60 LED 24V IP65 4000K 5M
Evaluat la 0 din 5
În stoc
95,90 lei| Greutate | 0,07 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Flux luminos (lm) | 830 lm |
| Unghi | 120° |
| Rata IP | IP65 |
Bandă LED 5050 60 LEDs 24V IP65 3000K 5M
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
95,90 lei| Greutate | 0,07 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Flux luminos (lm) | 830 lm |
| Unghi | 120° |
| Rata IP | IP65 |
Bandă LED 5050 60 LEDs 24V IP65 6500K 5M
Evaluat la 0 din 5
În stoc
95,90 lei| Greutate | 0,07 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Flux luminos (lm) | 830 lm |
| Unghi | 120° |
| Rata IP | IP65 |
Bandă LED SMD2835 120 LED 24V IP20 3 in 1 5m
Evaluat la 0 din 5
În stoc
163,60 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Temperatura culorii | 3 in 1 |
| Flux luminos (lm) | 1550 lm |
| Unghi | 120° |
| Rata IP | IP65 |
Bandă LED SMD2835 120 LED 24V IP65 3 in 1 5m
Evaluat la 0 din 5
În stoc
194,20 lei| Greutate | 0,08 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Temperatura culorii | 3 in 1 |
| Flux luminos (lm) | 1550 lm |
| Unghi | 120° |
| Rata IP | IP65 |
Bandă LED SMD2835 120 LEDs 24V IP65 3000K PCB dublu 10m
Evaluat la 0 din 5
În stoc
174,90 lei| Greutate | 0,06 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Flux luminos (lm) | 750 lm |
| Unghi | 120° |
| Rata IP | IP65 |
Bandă LED SMD2835 120 LEDs 24V IP65 4000K PCB dublu 10m
Evaluat la 0 din 5
În stoc
174,90 lei| Greutate | 0,06 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Flux luminos (lm) | 750 lm |
| Unghi | 120° |
| Rata IP | IP65 |
Bandă LED SMD2835 120 LEDs 24V IP65 6500K PCB dublu 10m
Evaluat la 0 din 5
În stoc
174,90 lei| Greutate | 0,06 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Flux luminos (lm) | 750 lm |
| Unghi | 120° |
| Rata IP | IP65 |
Bandă LED SMD3528 120 LEDs 3000K IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
62,03 lei| Greutate | 0,06 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 120° |
| Rata IP | IP65 |
Bandă LED SMD3528 120 LEDs 4000K IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
62,03 lei| Greutate | 0,06 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 120° |
| Rata IP | IP65 |
Bandă LED SMD3528 120 LEDs 6500K IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
62,03 lei| Greutate | 0,06 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 120° |
| Rata IP | IP65 |
Bandă LED SMD3528 60 LEDs 3000K IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
36,61 lei| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Flux luminos (lm) | 420 lm |
| Unghi | 120° |
| Rata IP | IP65 |
Bandă LED SMD3528 60 LEDs 4000K IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
36,61 lei| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Flux luminos (lm) | 420 lm |
| Unghi | 120° |
| Rata IP | IP65 |
Bandă LED SMD3528 60 LEDs Albastru IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
36,61 lei| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Albastru |
| Flux luminos (lm) | 420 lm |
| Unghi | 120° |
| Rata IP | IP65 |
Bandă LED SMD3528 60 LEDs Roșu IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
36,61 lei| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Roșu |
| Flux luminos (lm) | 420 lm |
| Unghi | 120° |
| Rata IP | IP65 |
Bandă LED SMD3528 60LEDs 6500K IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
36,61 lei| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Flux luminos (lm) | 420 lm |
| Unghi | 120° |
| Rata IP | IP65 |
Bandă LED SMD3528 60LEDs Verde IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
36,61 lei| Greutate | 0,06 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Verde |
| Unghi | 120° |
| Rata IP | IP65 |
Bandă LED SMD5050 30 LED, Alb rece, IP65
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
50,84 lei| Greutate | 0,063 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6000K |
| Flux luminos (lm) | 500 lm |
| Unghi | 120° |
| Rata IP | IP65 |
Bandă LED SMD5050 30 LEDs 3000K IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
63,04 lei| Greutate | 0,07 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Flux luminos (lm) | 500 lm |
| Unghi | 120° |
| Rata IP | IP65 |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...













