Afișez toate cele 24 de rezultate
10W LED Downlight Cip SAMSUNG 6400K
Evaluat la 0 din 5
In stock
75,24 lei| Greutate | 0,29 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1060 lm |
| Unghi | 25° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
20W LED Downlight Cip SAMSUNG 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1865 lm |
| Unghi | 25° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
20W LED Downlight Cip SAMSUNG 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1830 lm |
| Unghi | 25° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
20W LED Downlight Cip SAMSUNG 6400K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1975 lm |
| Unghi | 25° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
30W LED Downlight Cip SAMSUNG 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,95 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 3040 lm |
| Unghi | 50° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
30W LED Downlight Cip SAMSUNG 4000K
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 0,95 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2970 lm |
| Unghi | 50° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
30W LED Downlight Cip SAMSUNG 6400K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,95 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2920 lm |
| Unghi | 50° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Downlight Cip SAMSUNG 12W SMD Reflector 12’D 5700K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,384 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 5700K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 960 lm |
| Unghi | 12° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Downlight Cip SAMSUNG 16W SMD Reflector 12’D 2700K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,467 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2700K |
| Putere | 16W |
| Flux luminos (lm) | 1280 lm |
| Unghi | 12° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Downlight Cip SAMSUNG 16W SMD Reflector 12’D 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,467 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 16W |
| Flux luminos (lm) | 1280 lm |
| Unghi | 12° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Downlight Cip SAMSUNG 16W SMD Reflector 12’D 5700K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,467 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 5700K |
| Putere | 16W |
| Flux luminos (lm) | 1280 lm |
| Unghi | 12° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Downlight Cip SAMSUNG 16W SMD Reflector 38’D 5700K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,467 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 5700K |
| Putere | 16W |
| Flux luminos (lm) | 1280 lm |
| Unghi | 38° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Downlight Cip SAMSUNG 20W COB cu Reflector Carcasă Neagră 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,79 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1780 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
LED Downlight Cip SAMSUNG 20W COB cu Reflector Carcasă Neagră 4000K
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 0,79 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1780 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
LED Downlight Cip SAMSUNG 20W COB cu Reflector Carcasă Neagră 6400K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,79 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1780 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
LED Downlight Cip SAMSUNG 20W SMD Reflector 12’D 2700K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,589 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2700K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 12° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Downlight Cip SAMSUNG 20W SMD Reflector 12’D 5700K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,589 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 5700K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 12° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Downlight Cip SAMSUNG 20W SMD Reflector 38’D 5700K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,589 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 5700K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 38° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Downlight Cip SAMSUNG 30W COB Reflector Negru 6400K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,37 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
LED Downlight Cip SAMSUNG 36W SMD Reflector 12’D 2700K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,852 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2700K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 2880 lm |
| Unghi | 12° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Downlight Cip SAMSUNG 36W SMD Reflector 12’D 5700K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,852 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 5700K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 2880 lm |
| Unghi | 12° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Downlight Cip SAMSUNG 36W SMD Reflector 38’D 2700K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,852 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2700K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 2880 lm |
| Unghi | 38° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Downlight Cip SAMSUNG 36W SMD Reflector 38’D 5700K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,852 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 5700K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 2880 lm |
| Unghi | 38° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Downlight Cip SAMSUNG 4W SMD Reflector 12’D 5700K
Evaluat la 0 din 5
In stock
77,28 lei| Greutate | 0,199 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 5700K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 320 lm |
| Unghi | 12° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Termovoltaice
