Afișez toate cele 2 rezultate
Invertor DEYE Hibrid 10kW Trifazat SUN-10K-SG01HP3-EU-AM2
Evaluat la 0 din 5
Available on backorder
7.300,00 lei| Greutate | 30,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40 × 23 × 63 cm |
| Conexiune | RS232, WiFi |
| Curent maxim incarcare DC | 50A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 10KW |
| Putere PV Max | 20000W |
| PV Max VOC | 1000VDC |
| Tensiune MPPT | 150-850VDC |
| Tip | Hibrid, Trifazat |
| Brand | Deye |
Invertor SOLIS Hibrid Trifazat 125kW S6-EH3P125K10-NV-YD-H
Evaluat la 0 din 5
Available on backorder
53.499,00 lei| Greutate | 170 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 117,4 × 81,4 × 40 cm |
| Conexiune | CAN, Ethernet, RS232 |
| Curent maxim incarcare DC | 2x100A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 125KW |
| PV Max VOC | 1000VDC |
| Putere PV Max | 250000W |
| Tip | Hibrid, Trifazat |
| Tensiune MPPT | 150-950VDC |
| Brand | Solis |
Termovoltaice
