Tava/raft fix pentru rack podea adancime 800mm
112,87 lei
Stoc epuizat | În curs de restocare
Stoc epuizat | În curs de restocare
Raft, tava fixa pentru sustinerea acumulatorilor rackabili in interiorul rack-ului. Poate fi utilizata pentru orice tip de acumulatori rackabili.
Tava de sustinere fixa pentru echipamente mai mici de 19″ in rack-uri de podea/perete cu adancimea de 800mm.
- confectionat din tabla de otel laminat la rece, fosfatata, vopsita in camp electrostatic
- capacitate de sustinere marita
Ești instalator ?
Înregistrează-te în platforma B2B SolarTech și ai parte de prețuri preferențiale, plata la termen și beneficii multiple!
-
Ridicare personală
Luni - Vineri
-
Livrare prin curier
-
Livrare paletizată
2-3 zile
Metode de plată
Descriere produs
Raft, tava fixa pentru sustinerea acumulatorilor rackabili in interiorul rack-ului. Poate fi utilizata pentru orice tip de acumulatori rackabili.
Tava de sustinere fixa pentru echipamente mai mici de 19″ in rack-uri de podea/perete cu adancimea de 800mm.
- confectionat din tabla de otel laminat la rece, fosfatata, vopsita in camp electrostatic
- capacitate de sustinere marita
| Producator | ASYTECH Networking |
| Culoare | Negru RAL 9004 |
| Dimensiuni | 487x475x44 mm |
| Capacitate incarcare | 30 Kg |
| Distanta montanti | 19 inch |
| Greutate | 2.5 Kg |
| Montare | Rack |
Specificații
General
| Greutate | 1,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 48 × 27 × 5 cm |
Recenzii
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.

Termovoltaice

Recenzii
There are no reviews yet