Tava/raft fix pentru rack podea adancime 800mm
112,87 lei
Stoc epuizat | În curs de restocare
Stoc epuizat | În curs de restocare
Raft, tava fixa pentru sustinerea acumulatorilor rackabili in interiorul rack-ului. Poate fi utilizata pentru orice tip de acumulatori rackabili.
Tava de sustinere fixa pentru echipamente mai mici de 19″ in rack-uri de podea/perete cu adancimea de 800mm.
- confectionat din tabla de otel laminat la rece, fosfatata, vopsita in camp electrostatic
- capacitate de sustinere marita
Ești instalator ?
Înregistrează-te în platforma B2B SolarTech și ai parte de prețuri preferențiale, plata la termen și beneficii multiple!
Ridicare personală
Livrare prin curier
Livrare paletizată
Metode de plată
Descriere produs
Raft, tava fixa pentru sustinerea acumulatorilor rackabili in interiorul rack-ului. Poate fi utilizata pentru orice tip de acumulatori rackabili.
Tava de sustinere fixa pentru echipamente mai mici de 19″ in rack-uri de podea/perete cu adancimea de 800mm.
- confectionat din tabla de otel laminat la rece, fosfatata, vopsita in camp electrostatic
- capacitate de sustinere marita
| Producator | ASYTECH Networking |
| Culoare | Negru RAL 9004 |
| Dimensiuni | 487x475x44 mm |
| Capacitate incarcare | 30 Kg |
| Distanta montanti | 19 inch |
| Greutate | 2.5 Kg |
| Montare | Rack |
Specificații
General
| Greutate | 1,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 48 × 27 × 5 cm |
Recenzii
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
















Recenzii
There are no reviews yet