Afișez 1 - 24 din 66 de rezultate
10.5W A60 Bec LED 3000K E27 Plastic
Evaluat la 0 din 5
În stoc
9,15 lei| Greutate | 0,04 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10.5W |
| Flux luminos (lm) | 1055 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
3W LED Lumină Pentru Trepte Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
108,10 lei| Greutate | 0,39 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 300 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
3W LED Lumină Pentru Trepte Corp Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
108,10 lei| Greutate | 0,39 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 300 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
9W A60 Bec LED Plastic 3 trepte Dimabile Alb natural E27 2buc/ Blister
Evaluat la 0 din 5
În stoc
41,69 lei| Greutate | 0,121 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 806 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
9W A60 Bec LED Plastic 3 trepte Dimabile Alb rece E27 2buc/ Blister
Evaluat la 0 din 5
În stoc
41,69 lei| Greutate | 0,121 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 806 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED – 10.5W E27 A60 Thermoplastic 6500K 10Buc/Set
Evaluat la 0 din 5
În stoc
9,15 lei| Greutate | 0,42 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 10.5W |
| Flux luminos (lm) | 1055 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Cip CREE 10.5W E27 A60 Termoplastic 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
9,15 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 11,2 × 5,9 × 4 cm |
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 10.5W |
| Flux luminos (lm) | 1055 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 10.5W E27 A60 Thermoplastic 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
9,15 lei| Greutate | 0,04 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10.5W |
| Flux luminos (lm) | 1055 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Cip CREE 10.5W E27 A60 Termoplastic 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
9,15 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 11,2 × 5,9 × 4 cm |
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10.5W |
| Flux luminos (lm) | 1055 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 10W G95 Е27 Termoplastic, Alb rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
31,52 lei| Greutate | 0,216 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 810 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 11W E27 A60 WIFI RGB + WW+CW
Evaluat la 0 din 5
În stoc
59,99 lei| Greutate | 0,07 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | RGB, 3 în 1 |
| Temperatura culorii | RGB, 2700-6500K |
| Putere | 11W |
| Flux luminos (lm) | 1055 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Cip CREE 10.5W E27 A60 Termoplastic 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
9,15 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 11,2 × 5,9 × 4 cm |
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10.5W |
| Flux luminos (lm) | 1055 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Cip CREE 15W E27 A60 Termoplastic 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
10,50 lei| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 11,2 × 6,5 × 4 cm |
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1521 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Cip CREE 15W E27 A60 Termoplastic 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
10,50 lei| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 11,2 × 6,5 × 4 cm |
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1521 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Cip CREE 15W E27 A60 Termoplastic 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
10,50 lei| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 11,2 × 6,5 × 4 cm |
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1521 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 12W E27 A80 Plastic cu Chit de Emergență 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
39,66 lei| Greutate | 0,13 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 960 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 15W A65 Е27 Thermoplastic 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
11,18 lei| Greutate | 0,06 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1521 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 15W A65 Е27 Thermoplastic 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
11,18 lei| Greutate | 0,06 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1521 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...













