Afișez toate cele 10 rezultate
15W 3 in 1 LED Ventilator de Tavan Control RF 4 Pale 60W AC Motor
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 7,6 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 15W |
15W 3 in 1 LED Ventilator de Tavan RF Control 3 Pale Albe 35W DC Motor
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 7,6 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 15W |
15W 3 in 1 LED Ventilator de Tavan RF Control 3 Pale Maro 35W DC Motor
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 7,6 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 15W |
2 x E27 LED Ventilator de Tavan Light Kit Control RF 4 Pale 60W DC Motor
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 7,6 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 60W |
2 x E27 LED Ventilator Pentru Tavan LED Telecomandă 5 Pale
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 8,2 kg |
|---|
40W Ventilator Stand 600 mm Bază Încruscisata 4 Butoane 3 Pale
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 2,725 kg |
|---|---|
| Putere | 40W |
45W Lumină pentru Plafon cu Ventilator Control prin RF 3in1 Albastru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
|---|---|
| Putere | 45W |
| Flux luminos (lm) | 3795 lm |
| Rata IP | IP20 |
45W Lumină pentru Plafon cu Ventilator Control prin RF 3in1 Gri
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
|---|---|
| Putere | 45W |
| Flux luminos (lm) | 3795 lm |
| Rata IP | IP20 |
55W LED Ventilator Turn Înălțime 36 Inch Alb
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 4 kg |
|---|---|
| Putere | 55W |
| Rata IP | IP20 |
55W Ventilator cu Bază Rotundă 5 Pale 3 Viteze Negru
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 4,3 kg |
|---|---|
| Putere | 55W |
Termovoltaice
