Afișez 385 - 408 din 1081 de rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 0.2W (1)
- 0.4W (3)
- 1.2W PanelW (1)
- 1.5W (7)
- 1.6W (1)
- 10 x 0.4W (1)
- 10.5W (7)
- 100W (3)
- 105W (1)
- 10W (38)
- 113W (1)
- 11W (10)
- 12W (60)
- 13.5W (2)
- 13W (2)
- 14W (2)
- 15W (17)
- 16W (11)
- 17W (19)
- 18W (67)
- 18W Tub 25W Panou Solar (1)
- 1W (16)
- 2 x 18W (2)
- 2 x 22W (2)
- 2.7W (1)
- 2.9W (8)
- 20 x 0.5W (1)
- 200W (4)
- 20W (44)
- 22.5W (2)
- 22W (5)
- 24W (49)
- 25W (7)
- 28W (2)
- 2W (15)
- 3.5W (1)
- 3.7W (16)
- 300W (1)
- 30W (25)
- 32W (4)
- 33W (2)
- 35W (6)
- 36W (29)
- 37W (1)
- 38W (4)
- 3W (29)
- 4.5W (27)
- 4.8W (7)
- 40W (26)
- 42W (2)
- 43W (1)
- 48W (23)
- 4W (19)
- 5.5W (3)
- 5.8W (3)
- 50W (20)
- 52W (1)
- 54W (1)
- 5W (23)
- 6.4W (1)
- 6.5W (5)
- 6.8W (1)
- 60W (18)
- 6W (45)
- 7.5W (5)
- 72W (2)
- 75W (1)
- 78W (1)
- 7W (19)
- 8.5W (16)
- 80W (1)
- 82W (1)
- 8W (9)
- 92W (1)
- 9W (13)
- Max. 2 x 35W (1)
- Max. 2200W (1)
- Max. 25W (2)
- Max. 35W (70)
- Max. 40 (4)
- Max. 5W (1)
- Max. 60W (8)
36W LED Lampă Lineară Suspendată cu Difuzor de Lumină-CCT: 3in1 Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
725,00 lei| Greutate | 2,92 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 2880 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
36W LED Lampă Lineară Suspendată cu Lentile CCT: 3in1 Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
725,00 lei| Greutate | 3,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 2880 lm |
| Unghi | 60° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
36W LED Plafonieră LED Cip SAMSUNG 6500K Rotundă Ramă Albă IP44
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
176,10 lei| Greutate | 1,04 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 3820 lm |
| Culoare corp | Alb |
36W LED Plafonieră LED Cu Senzor Cip SAMSUNG 4000K Rotundă Ramă Albă IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
228,30 lei| Greutate | 1,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 3820 lm |
| Culoare corp | Alb |
36W LED Plafonieră LED Cu Senzor Cip SAMSUNG 4000K Rotundă Ramă Neagră IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
228,30 lei| Greutate | 1,8 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 3820 lm |
| Culoare corp | Alb |
36W LED Plafonieră Pătrată Senzor cu Microunde Ramă Albă 4000K IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
217,30 lei| Greutate | 1,698 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 3820 lm |
| Culoare corp | Alb |
36W LED Plafonieră Rotundă Ramă Albă 6500K IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
160,10 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 3820 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
36W Pendul Rotund Culoare Interschimbabilă D:600*H2000 Dimabil Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
983,40 lei| Greutate | 3,9 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 3900 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
36W Plafonieră LED Aspect Lăptos Culoare Interschimbabilă 3in1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
178,40 lei| Greutate | 1,49 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 3900 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
36W Plafonieră LED Cip SAMSUNG 3000K Rotund Ramă Albă IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
176,10 lei| Greutate | 1,04 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 3820 lm |
| Culoare corp | Alb |
36W Plafonieră LED Cip SAMSUNG 4000K Rotund Ramă Albă IP44
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
176,10 lei| Greutate | 1,04 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 3820 lm |
| Culoare corp | Alb |
36W Plafonieră LED Compatibilă cu Amazon Alexa & Google Home RGB+WW+CW Starry Cover
Evaluat la 0 din 5
În stoc
217,30 lei| Greutate | 0,84 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | RGB, 3 în 1 |
| Temperatura culorii | RGB+2700K-6500K |
| Putere | 36W |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
36W Plafonieră LED Starry Cover Culoare interschimbabilă 3 in 1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
178,40 lei| Greutate | 1,52 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 3900 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
36W-72W-36W Plafonieră LED Designer Cu Telecomandă CCT Culoare Interschimbabilă Dimabil Înstelat
Evaluat la 0 din 5
În stoc
452,90 lei| Greutate | 2,99 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 72W |
| Flux luminos (lm) | 7200 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
37W LED Lampă pentru Plafon Albă 500*200mm Rotundă 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
457,40 lei| Greutate | 2,7 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 37W |
| Flux luminos (lm) | 4000 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
38W LED Designer Plafonieră Albă Dublă Rotundă 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
548,90 lei| Greutate | 2,16 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 38W |
| Flux luminos (lm) | 4050 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
38W LED Designer Light Pătrat Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
583,20 lei| Greutate | 2,7 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 38W |
| Flux luminos (lm) | 4000 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
38W LED Designer Lumină de PereteTriac Dimabil Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
753,80 lei| Greutate | 3,9 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 3100 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
38W LED Designer Lumină de Plafon Albă 500*200mm Dublu Rotund 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
457,40 lei| Greutate | 1,22 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 38W |
| Flux luminos (lm) | 4000 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
38W LED Designer Plafonieră Rotundă Albă 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
583,20 lei| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 38W |
| Flux luminos (lm) | 4050 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
3W LED Lampă de Masă Magnetică Reîncărcabilă 4000K Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
171,60 lei| Greutate | 0,91 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 300 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
3W LED Lampă de Masă Reîncărcabilă Dimabilă cu Touch Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
136,10 lei| Greutate | 1,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 80 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...













