Afișez 841 - 864 din 1081 de rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 0.2W (1)
- 0.4W (3)
- 1.2W PanelW (1)
- 1.5W (7)
- 1.6W (1)
- 10 x 0.4W (1)
- 10.5W (7)
- 100W (3)
- 105W (1)
- 10W (38)
- 113W (1)
- 11W (10)
- 12W (60)
- 13.5W (2)
- 13W (2)
- 14W (2)
- 15W (17)
- 16W (11)
- 17W (19)
- 18W (67)
- 18W Tub 25W Panou Solar (1)
- 1W (16)
- 2 x 18W (2)
- 2 x 22W (2)
- 2.7W (1)
- 2.9W (8)
- 20 x 0.5W (1)
- 200W (4)
- 20W (44)
- 22.5W (2)
- 22W (5)
- 24W (49)
- 25W (7)
- 28W (2)
- 2W (15)
- 3.5W (1)
- 3.7W (16)
- 300W (1)
- 30W (25)
- 32W (4)
- 33W (2)
- 35W (6)
- 36W (29)
- 37W (1)
- 38W (4)
- 3W (29)
- 4.5W (27)
- 4.8W (7)
- 40W (26)
- 42W (2)
- 43W (1)
- 48W (23)
- 4W (19)
- 5.5W (3)
- 5.8W (3)
- 50W (20)
- 52W (1)
- 54W (1)
- 5W (23)
- 6.4W (1)
- 6.5W (5)
- 6.8W (1)
- 60W (18)
- 6W (45)
- 7.5W (5)
- 72W (2)
- 75W (1)
- 78W (1)
- 7W (19)
- 8.5W (16)
- 80W (1)
- 82W (1)
- 8W (9)
- 92W (1)
- 9W (13)
- Max. 2 x 35W (1)
- Max. 2200W (1)
- Max. 25W (2)
- Max. 35W (70)
- Max. 40 (4)
- Max. 5W (1)
- Max. 60W (8)
Lampă LED 5W Corp Alb IP65 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
217,20 lei| Greutate | 0,67 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 550 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
Lampă LED de perete 10W Corp Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
401,20 lei| Greutate | 1,157 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1100 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
Lampă LED Lineară Cip Samsung 60W Suspendată Non-Linkable Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.680,90 lei| Greutate | 3,725 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 60W |
| Flux luminos (lm) | 6600 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Lampă LED Rezistenta la Apă 1200mm 36W 4000K cu Chit de Emergenta PC/PC SS Clip 120lm/W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
544,30 lei| Greutate | 2,04 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 4320 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
Lampă LED Rezistentă la Apă Cip SAMSUNG 150CM 36W Senzor Aspect Lăptos + SS Clips 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
401,64 lei| Greutate | 1,8 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 48W |
| Flux luminos (lm) | 5760 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
Lampă LED Rezistentă la Apă Cip SAMSUNG M-Series 1500mm 48W 4000K Emergency Kit PC/PC SS Clip 120lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
617,50 lei| Greutate | 2,45 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 48W |
| Flux luminos (lm) | 5760 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
Lampă LED Rezistentă la Apă G-Series 1500mm 48W 4000K 120 lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
116,70 lei| Greutate | 0,99 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 48W |
| Flux luminos (lm) | 5760 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
LED Lampă Rezistentă la Apă G-Series CREE Cip 150cm 48W 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
132,20 lei| Greutate | 0,99 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 48W |
| Flux luminos (lm) | 6480 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
Lampă LED Rezistenta la Apă M-Series 1200mm 36W 6500K cu Chit de Emergenta PC/PC SS Clip 120lm/W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
605,00 lei| Greutate | 2,04 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 4320 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
Lampă LED Rezistentă la Apă X-SERIES 1200mm 36W 6400K 120lm/W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
141,80 lei| Greutate | 1,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 4320 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
Lampă LED Rezistentă la Apă X-SERIES 1500mm 48W 6400K 120lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
187,60 lei| Greutate | 1,28 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 48W |
| Flux luminos (lm) | 5760 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
Lampă LED Waterproof 2 tuburi de 18W fiecare Lumină neutră
Evaluat la 0 din 5
În stoc
180,70 lei| Greutate | 1,22 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 2 x 18W |
| Flux luminos (lm) | 3400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
Lampă LED Waterproof 2 tuburi de 18W fiecare Lumină rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
180,70 lei| Greutate | 1,22 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 2 x 18W |
| Flux luminos (lm) | 3400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
Lampă LED Waterproof 2 tuburi de 22W fiecare Lumină neutră
Evaluat la 0 din 5
În stoc
236,10 lei| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 2 x 22W |
| Flux luminos (lm) | 4000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
Lampă LED Waterproof 2 tuburi de 22W fiecare Lumină rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
236,10 lei| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 2 x 22W |
| Flux luminos (lm) | 4000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
Lampă LED Waterproof Tub 150cm 1*22W 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
190,30 lei| Greutate | 1,04 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 22W |
| Flux luminos (lm) | 2000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
Lampă Rezistentă la Apă PC/PC 2 x 1200mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
104,00 lei| Greutate | 0,92 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
Lampă Waterproof LED 120cm 1x18W 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
160,10 lei| Greutate | 0,88 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1700 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
Lampă Waterproof LED 120cm 1x18W 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
160,10 lei| Greutate | 0,88 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1700 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
LED Bec 3.7W C37 E14 Lumânare 3000К
Evaluat la 0 din 5
În stoc
7,12 lei| Greutate | 0,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 3.7W |
| Flux luminos (lm) | 320 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...













