Afișez 937 - 960 din 1081 de rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 0.2W (1)
- 0.4W (3)
- 1.2W PanelW (1)
- 1.5W (7)
- 1.6W (1)
- 10 x 0.4W (1)
- 10.5W (7)
- 100W (3)
- 105W (1)
- 10W (38)
- 113W (1)
- 11W (10)
- 12W (60)
- 13.5W (2)
- 13W (2)
- 14W (2)
- 15W (17)
- 16W (11)
- 17W (19)
- 18W (67)
- 18W Tub 25W Panou Solar (1)
- 1W (16)
- 2 x 18W (2)
- 2 x 22W (2)
- 2.7W (1)
- 2.9W (8)
- 20 x 0.5W (1)
- 200W (4)
- 20W (44)
- 22.5W (2)
- 22W (5)
- 24W (49)
- 25W (7)
- 28W (2)
- 2W (15)
- 3.5W (1)
- 3.7W (16)
- 300W (1)
- 30W (25)
- 32W (4)
- 33W (2)
- 35W (6)
- 36W (29)
- 37W (1)
- 38W (4)
- 3W (29)
- 4.5W (27)
- 4.8W (7)
- 40W (26)
- 42W (2)
- 43W (1)
- 48W (23)
- 4W (19)
- 5.5W (3)
- 5.8W (3)
- 50W (20)
- 52W (1)
- 54W (1)
- 5W (23)
- 6.4W (1)
- 6.5W (5)
- 6.8W (1)
- 60W (18)
- 6W (45)
- 7.5W (5)
- 72W (2)
- 75W (1)
- 78W (1)
- 7W (19)
- 8.5W (16)
- 80W (1)
- 82W (1)
- 8W (9)
- 92W (1)
- 9W (13)
- Max. 2 x 35W (1)
- Max. 2200W (1)
- Max. 25W (2)
- Max. 35W (70)
- Max. 40 (4)
- Max. 5W (1)
- Max. 60W (8)
Lumină de noapte LED USB pătrată 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
34,57 lei| Greutate | 0,063 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 0.4W |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Lumină de noapte LED USB pătrată 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
34,57 lei| Greutate | 0,063 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 0.4W |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Lumină de noapte LED USB rotundă 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
34,57 lei| Greutate | 0,063 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 0.4W |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Modul LED Linear Tracklight
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.029,20 lei| Greutate | 3,435 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Ou încărcare solară LED RGB
Evaluat la 0 din 5
În stoc
104,40 lei| Greutate | 0,597 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | RGB |
| Putere | 0.2W |
| Flux luminos (lm) | 4 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP44 |
Panou LED 25W 600x600mm Backlit 120lm/W 4000K 10Buc/SET
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.538,00 lei| Greutate | 1,64 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 170-200 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 25W |
| Flux luminos (lm) | 4500 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Panou LED 25W 600x600mm Backlit 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.538,00 lei| Greutate | 1,64 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 170-200 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 25W |
| Flux luminos (lm) | 4500 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Pendul Alb, parte superioară din fier
Evaluat la 0 din 5
În stoc
224,20 lei| Putere | Max. 60W |
|---|---|
| Culoare corp | Alb |
Pendul modern, parte superioară din lemn, alb
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
192,10 lei| Putere | Max. 60W |
|---|---|
| Culoare corp | Alb |
Pendul modern, parte superioară din lemn, alb, Ф250
Evaluat la 0 din 5
În stoc
187,30 lei| Putere | Max. 60W |
|---|---|
| Culoare corp | Alb |
Pendul modern, parte superioară din lemn, alb, Ф260
Evaluat la 0 din 5
În stoc
167,20 lei| Putere | Max. 60W |
|---|---|
| Culoare corp | Alb |
Pendul Pastel Prismatic Alb 310 x 180 mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
180,20 lei| Greutate | 1,418 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Pendulă Dublă 80W 3000K Dimabilă Triac Albă
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.575,30 lei| Greutate | 10,585 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 80W |
| Flux luminos (lm) | 6600 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Pendulă LED 7W (Acrilic) Abajur alb Ø250 Lumină caldă
Evaluat la 0 din 5
În stoc
302,60 lei| Greutate | 1,797 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Pendulă LED 7W (Acrilic) Abajur alb Ø250 Lumină neutră
Evaluat la 0 din 5
În stoc
302,60 lei| Greutate | 1,797 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Pendulă LED 7W (Acrilic) Abajur alb Ø340 Lumină caldă
Evaluat la 0 din 5
În stoc
336,20 lei| Greutate | 2,286 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Pendulă LED 7W (Acrilic) Abajur alb Ø340 Lumină neutră
Evaluat la 0 din 5
În stoc
336,20 lei| Greutate | 2,286 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Pendulă Light Cone Prism Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
230,60 lei| Greutate | 1,97 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 60W |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Adaptor 2 Căi x 2.5A 1 x 16A Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
15,60 lei| Greutate | 0,2 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...













