Stare stoc
Putere invertor
Producător
Capacitate stocare
Putere invertor
- 10000VA/6400W (1)
- 10000VA/8000W (1)
- 1200VA/1000W (4)
- 1200VA/2200W (2)
- 15000VA/12000W (2)
- 1600VA/1300W (5)
- 2000VA/1600W (10)
- 250VA/400W (3)
- 3000VA/2400W (19)
- 3000VA/2500W (1)
- 375VA/700W (3)
- 5000VA/4000W (14)
- 500VA/430W (3)
- 500VA/900W (3)
- 8000VA/6400W (3)
- 800VA/1500W (2)
- 800VA/700W (3)
- 800W (1)
Microinverter DEYE SUN-M80G4-EU-Q0
Evaluat la 4.50 din 5
Stoc epuizat
853,66 lei| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 28 × 4 × 19 cm |
| Brand | Deye |
| Capacitate | |
| Conexiune | WiFi |
| Putere invertor | 800W |
| Tip | Ongrid |
Invertor DEYE Ongrid 3kW Prosumator SUN-3K-G04P1-EU-AM1
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
1.949,00 lei| Greutate | 5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 28 × 31 × 18,4 cm |
| Brand | Deye |
| Capacitate | |
| Injectie retea | Da |
| Tip | Monofazat, Ongrid |
| Putere | 3KW |
Invertor DEYE Ongrid 5kW Prosumator SUN-5K-G
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
2.785,03 lei| Greutate | 8 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 33 × 33 × 19 cm |
| Brand | Deye |
| Capacitate | |
| Injectie retea | Da |
| Tip | Monofazat, Ongrid |
| Putere | 5KW |
Invertor DEYE Ongrid 5kW Prosumator SUN-5K-G06P3
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
3.429,69 lei| Greutate | 11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 29 × 47 × 18 cm |
| Brand | Deye |
| Capacitate | |
| Injectie retea | Da |
| Tip | Ongrid, Trifazat |
| Putere | 5KW |
Invertor DEYE Ongrid 6kW Prosumator SUN-6K-G
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
2.897,90 lei| Greutate | 8 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 33 × 33 × 19 cm |
| Brand | Deye |
| Capacitate | |
| Injectie retea | Da |
| Tip | Monofazat, Ongrid |
| Putere | 6KW |
Invertor DEYE Ongrid 6kW Prosumator SUN-6K-G06P3
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
3.484,60 lei| Greutate | 11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 29 × 47 × 18 cm |
| Brand | Deye |
| Injectie retea | Da |
| Tip | Ongrid, Trifazat |
| Putere | 6KW |
Invertor DEYE Ongrid 8kW Prosumator SUN-8K-G
Evaluat la 5.00 din 5
Stoc epuizat
2.699,00 lei| Greutate | 15,3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 33 × 41 × 20 cm |
| Brand | Deye |
| Capacitate | |
| Injectie retea | Da |
| Tip | Monofazat, Ongrid |
| Putere | 8KW |
Invertor DEYE Ongrid 10kW Prosumator SUN-10K-G06P3-EU-AM2
Evaluat la 0 din 5
În stoc
4.019,00 lei| Greutate | 11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 29 × 47 × 18 cm |
| Brand | Deye |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 10KW |
| Tip | Ongrid, Trifazat |
Invertor DEYE Ongrid 15kW Prosumator SUN-15K-G03
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
4.968,00 lei| Greutate | 15 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 34 × 47 × 20 cm |
| Brand | Deye |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 15KW |
| Tip | Ongrid, Trifazat |
Invertor DEYE Ongrid 20kW Prosumator SUN-20K-G04
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
5.627,00 lei| Greutate | 23 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 37 × 58 × 22 cm |
| Brand | Deye |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 20KW |
| Tip | Ongrid, Trifazat |
Invertor DEYE Ongrid 30kW Prosumator SUN-30K-G04
Evaluat la 0 din 5
În stoc
7.234,00 lei| Greutate | 23 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 37 × 58 × 22 cm |
| Brand | Deye |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 30KW |
| Tip | Ongrid, Trifazat |
Invertor Deye 5kW + Stocare 5.12kWh, RW-F5.3-1H3
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
7.400,00 lei| Greutate | 83 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 61,6 × 19 × 69 cm |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Brand | Deye |
| Putere | 5KW |
| Tensiune MPPT | 150-425VDC |
| PV Max VOC | 600VDC |
| Conexiune | Bluetooth, WiFi |
| Functie paralel | Da |
Kit Acumulatori High Voltage LiFePO₄ 100kWh V-TAC
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
114.791,00 lei| Greutate | 1400 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 112 × 136,7 × 217,9 cm |
| Brand | V-TAC |
| Capacitate stocare | 100kWh |
| Voltaj baterie | 358.4V |
Kit Acumulatori High Voltage Oliter 105kWh, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
102.435,00 lei| Greutate | 1029 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 120 × 60 × 187 cm |
| Brand | V-TAC |
| Capacitate stocare | 105hWh |
| Voltaj baterie | 512V |
Kit Acumulatori High Voltage Oliter 233kWh, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
214.715,00 lei| Greutate | 2560 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 160 × 140 × 210 cm |
| Brand | V-TAC |
| Capacitate stocare | 233kWh |
| Voltaj baterie | 832V |
Kit Acumulatori High Voltage Oliter 261kWh, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
231.231,00 lei| Greutate | 2700 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 160 × 140 × 210,5 cm |
| Brand | V-TAC |
| Capacitate stocare | 261kWh |
| Voltaj baterie | 832V |
Kit Acumulatori High Voltage Oliter 61.44kWh, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
62.699,00 lei| Greutate | 633 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 58 × 58,4 × 216,2 cm |
| Conexiune | BMS-Can |
| Functie paralel | Da |
| Voltaj baterie | 556.8-681.6V |
| Acumulatori acceptati | Gel, Litiu, Plumb-Acid |
| Brand | V-TAC |
| Capacitate stocare | 61.44kWh |
Invertor DEYE 50kW + Stocare 61.44kWh HV Oliter, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
108.537,00 lei| Greutate | 633 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 58 × 58,4 × 216,2 cm |
| Conexiune | BMS-Can |
| Curent maxim incarcare DC | 100A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 50KW |
| Putere PV Max | 65000W |
| PV Max VOC | 1000VDC |
| Tensiune MPPT | 150-850VDC |
| Tip | Hibrid, Trifazat |
| Voltaj baterie | 556.8-681.6V |
| Acumulatori acceptati | Gel, Litiu, Plumb-Acid |
| Brand | Deye |
Invertor DEYE 50kW + Stocare 61.44kWh LiFePo4 BOS-G
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
117.336,70 lei| Greutate | 700 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 58,9 × 59 × 224 cm |
| Conexiune | RS232, RS485, WiFi |
| Curent maxim incarcare DC | 240A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 50KW |
| Putere PV Max | 65000W |
| PV Max VOC | 1000VDC |
| Tensiune MPPT | 150-850VDC |
| Tip | Hibrid, Trifazat |
| Voltaj baterie | 160-800V |
| Acumulatori acceptati | Gel, Litiu, Plumb-Acid |
| Brand | Deye |
Kit Acumulatori High Voltage 40.96kWh, DEYE
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
54.906,55 lei| Greutate | 408 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 53 × 60 × 159 cm |
| Conexiune | BMS-Can, RS485 |
| Functie paralel | Da |
| Voltaj baterie | 409.6V |
| Acumulatori acceptati | Gel, Litiu, Plumb-Acid |
| Brand | Deye |
| Capacitate stocare | 40.96kWh |
Kit Acumulatori High Voltage BOS-G PRO, 61.44kWh, DEYE
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
65.720,00 lei| Greutate | 622 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 53 × 60,2 × 221,9 cm |
| Conexiune | BMS-Can |
| Functie paralel | Da |
| Voltaj baterie | 528-700.8V |
| Acumulatori acceptati | Gel, Litiu, Plumb-Acid |
| Brand | Deye |
| Capacitate stocare | 61.44kWh |
Kit Acumulatori High Voltage 61.44kWh, BOS-G GE F60, IP65, Deye
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
94.971,00 lei| Greutate | 1097 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 73,5 × 104,5 × 223,5 cm |
| Conexiune | BMS-Can, RS485, WiFi |
| Curent maxim incarcare DC | 100A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 50KW |
| Putere PV Max | 65000W |
| PV Max VOC | 1000VDC |
| Tensiune MPPT | 150-850VDC |
| Tip | Hibrid, Trifazat |
| Voltaj baterie | 160-800V |
| Acumulatori acceptati | Gel, Litiu, Plumb-Acid |
| Brand | Deye |
Kit Acumulatori High Voltage 81.92kWh BOS-G Pro, DEYE
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
79.900,00 lei| Greutate | 837 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 106 × 60,2 × 162,9 cm |
| Conexiune | BMS-Can, RS485 |
| Functie paralel | Da |
| Voltaj baterie | 819.2V |
| Acumulatori acceptati | Gel, Litiu, Plumb-Acid |
| Brand | Deye |
| Capacitate stocare | 81.92kWh |
Kit Acumulatori High Voltage 161.28kWh BOS-A, DEYE
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
150.873,00 lei| Greutate | 1586 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 61 × 61 × 190 cm |
| Conexiune | BMS-Can, RS485 |
| Functie paralel | Da |
| Voltaj baterie | 806.4V |
| Acumulatori acceptati | Gel, Litiu, Plumb-Acid |
| Brand | Deye |
| Capacitate stocare | 161.28kWh |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...














