Afișez 1 - 24 din 73 de rezultate
Aer Conditionat Hibrid DWGA21-ACDCBLW-09KR2(EU) 2,7kW, DEYE
Stoc epuizat
| Greutate | 35 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 92 × 62 × 41 cm |
| Brand | Deye |
Aer Conditionat Hibrid DWGA21-ACDCBLW-12KR2(EU) 3.5kW, DEYE
Stoc epuizat
| Greutate | 35 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 92 × 62 × 41 cm |
| Brand | Deye |
Aer Conditionat Hibrid DWGA5-ACDCBLW-18KR2(EU) 5.2 kW, DEYE
Stoc epuizat
| Greutate | 35 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 92 × 62 × 41 cm |
| Brand | Deye |
Microinverter DEYE SUN-M80G4-EU-Q0
Stoc epuizat
853,66 lei| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 28 × 4 × 19 cm |
| Brand | Deye |
| Capacitate | |
| Conexiune | WiFi |
| Putere invertor | 800W |
| Tip | Ongrid |
Invertor DEYE Ongrid 3kW Prosumator SUN-3K-G04P1-EU-AM1
Stoc epuizat
1.949,00 lei| Greutate | 5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 28 × 31 × 18,4 cm |
| Brand | Deye |
| Capacitate | |
| Injectie retea | Da |
| Tip | Monofazat, Ongrid |
| Putere | 3KW |
Invertor DEYE Ongrid 5kW Prosumator SUN-5K-G
Stoc epuizat
2.785,03 lei| Greutate | 8 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 33 × 33 × 19 cm |
| Brand | Deye |
| Capacitate | |
| Injectie retea | Da |
| Tip | Monofazat, Ongrid |
| Putere | 5KW |
Invertor DEYE Ongrid 5kW Prosumator SUN-5K-G06P3
Stoc epuizat
3.429,69 lei| Greutate | 11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 29 × 47 × 18 cm |
| Brand | Deye |
| Capacitate | |
| Injectie retea | Da |
| Tip | Ongrid, Trifazat |
| Putere | 5KW |
Invertor DEYE Ongrid 6kW Prosumator SUN-6K-G
Stoc epuizat
2.897,90 lei| Greutate | 8 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 33 × 33 × 19 cm |
| Brand | Deye |
| Capacitate | |
| Injectie retea | Da |
| Tip | Monofazat, Ongrid |
| Putere | 6KW |
Invertor DEYE Ongrid 6kW Prosumator SUN-6K-G06P3
Stoc epuizat
3.484,60 lei| Greutate | 11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 29 × 47 × 18 cm |
| Brand | Deye |
| Injectie retea | Da |
| Tip | Ongrid, Trifazat |
| Putere | 6KW |
Invertor DEYE Ongrid 8kW Prosumator SUN-8K-G
Stoc epuizat
2.699,00 lei| Greutate | 15,3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 33 × 41 × 20 cm |
| Brand | Deye |
| Capacitate | |
| Injectie retea | Da |
| Tip | Monofazat, Ongrid |
| Putere | 8KW |
Invertor DEYE Ongrid 10kW Prosumator SUN-10K-G06P3-EU-AM2
Disponibil la comandă
4.019,00 lei| Greutate | 11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 29 × 47 × 18 cm |
| Brand | Deye |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 10KW |
| Tip | Ongrid, Trifazat |
Invertor DEYE Ongrid 15kW Prosumator SUN-15K-G03
Stoc epuizat
4.968,00 lei| Greutate | 15 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 34 × 47 × 20 cm |
| Brand | Deye |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 15KW |
| Tip | Ongrid, Trifazat |
Invertor DEYE Ongrid 20kW Prosumator SUN-20K-G04
Stoc epuizat
5.627,00 lei| Greutate | 23 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 37 × 58 × 22 cm |
| Brand | Deye |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 20KW |
| Tip | Ongrid, Trifazat |
Invertor DEYE Ongrid 30kW Prosumator SUN-30K-G04
În stoc
7.234,00 lei| Greutate | 23 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 37 × 58 × 22 cm |
| Brand | Deye |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 30KW |
| Tip | Ongrid, Trifazat |
Acumulator LiFePo4 5.12kWh BOS-G Pro, Deye
Disponibil la comandă
4.259,00 lei| Greutate | 44 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 44 × 57 × 13 cm |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Brand | Deye |
Acumulator LiFePo4 7.68kWh BOS-A, Deye
Disponibil la comandă
6.730,00 lei| Greutate | 66 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 63,2 × 57,6 × 13,5 cm |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Brand | Deye |
Acumulator LiFePo4 16kWh SE-F16 C, Deye
În stoc
11.400,00 lei| Greutate | 109 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40 × 70,8 × 23,3 cm |
| Capacitate stocare | 16kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Brand | Deye |
Acumulator LiFePo4 5.12kWh SE-F5 Pro-C, Deye
În stoc
4.803,00 lei| Greutate | 44 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40,4 × 54,7 × 12,1 cm |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Brand | Deye |
Invertor Deye 5kW + Stocare 5.12kWh, RW-F5.3-1H3
Stoc epuizat
7.400,00 lei| Greutate | 83 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 61,6 × 19 × 69 cm |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Brand | Deye |
| Putere | 5KW |
| Tensiune MPPT | 150-425VDC |
| PV Max VOC | 600VDC |
| Conexiune | Bluetooth, WiFi |
| Functie paralel | Da |
Acumulator LiFePo4 10.64kWh RW-G10.6, DEYE
Stoc epuizat
7.999,00 lei| Greutate | 96 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 75 × 20 cm |
| Capacitate stocare | 10.64kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate | 208Ah |
| Brand | Deye |
Acumulator LiFePo4 6.14kW RW-M6.1-B, Deye
Stoc epuizat
9.244,00 lei| Greutate | 55 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 46 × 72 × 15 cm |
| Capacitate stocare | 6.14kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Brand | Deye |
Acumulator LiFePo4 5.12kWh SE-G5.1 Pro-B, Deye
În stoc
4.803,00 lei| Greutate | 52 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 44,5 × 13,3 × 43 cm |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Brand | Deye |
[Resigilat] Modul de control High Voltage OHS-HV100, V-TAC
Stoc epuizat
4.269,57 lei| Greutate | 19 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 44 × 57 × 15 cm |
| Brand | Deye |
Modul de control BOS-A HVB 800V/160A-EU, Deye
Disponibil la comandă
5.599,00 lei| Greutate | 19 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 44 × 57 × 15 cm |
| Brand | Deye |














