Afișez 1 - 24 din 52 de rezultate
100W Proiector LED SMD E-Series G2 Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
116,93 lei| Greutate | 1,13 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 8700 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
200W Proiector LED Cip CREE Corp Alb Sticlă Gri 4000K 135lm/W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
302,30 lei| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40,6 × 4,7 × 33,3 cm |
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 200W |
| Flux luminos (lm) | 27000 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
200W Proiector LED Cip CREE Corp Alb Sticlă Gri 6500K 135lm/W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
302,30 lei| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40,6 × 4,7 × 33,3 cm |
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6000K |
| Putere | 200W |
| Flux luminos (lm) | 27000 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
100W Proiector LED SMD E-Series G2 Corp Alb 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
116,93 lei| Greutate | 1,13 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 8700 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
100W Proiector LED SMD E-Series G2 Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
105,20 lei| Greutate | 1,13 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 8700 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W LED Proiector Milky PC CCT 3in1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
54,70 lei| Greutate | 1,13 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 3000 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
50W LED Proiector 4000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
50,40 lei| Greutate | 1,13 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 4700 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
100W Proiector LED SMD E-Series G2 Corp Negru 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
105,20 lei| Greutate | 1,13 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 8700 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
10W LED Proiector SMD Seria-F Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
25,42 lei| Greutate | 0,19 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 750 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
18W Proiector LED Senzor WiFi și cameră, Alb rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
608,80 lei| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 600 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
18W Proiector LED Senzor WiFi și cameră, Alb rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
608,80 lei| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 600 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Negru |
2 Pin Conector Terminal 1 Intrare PC
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
2,03 lei| Greutate | 0,024 kg |
|---|
200W Proiector LED SMD Corp Negru 4000K 185 lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.047,50 lei| Greutate | 4,49 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 170-200 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 200W |
| Flux luminos (lm) | 37000 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
200W Proiector LED SMD F-Series Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
240,20 lei| Greutate | 2,98 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 200W |
| Flux luminos (lm) | 17600 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
200W Proiector LED SMD F-Series Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
240,20 lei| Greutate | 2,98 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 200W |
| Flux luminos (lm) | 17600 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
200W Proiector LED SMD F-Series Corp Negru 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
240,20 lei| Greutate | 2,98 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 200W |
| Flux luminos (lm) | 17600 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
20W LED Proiector SMD Corp Alb 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
36,90 lei| Greutate | 0,28 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1650 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
20W Proiector LED SMD E-Series Corp Negru Roșu P66
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
54,91 lei| Greutate | 0,502 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Roșu |
| Putere | 20W |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
20W Proiector LED SMD E-Series Corp Negru Verde P65
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
54,91 lei| Greutate | 0,502 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Verde |
| Putere | 20W |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
20W Proiector LED SMD G2 E-Series Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
42,71 lei| Greutate | 0,29 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1620 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
20W Proiector LED SMD G2 E-Series Corp Alb 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
42,71 lei| Greutate | 0,29 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1620 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
20W Proiector LED SMD G2 E-Series Corp Negru 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
42,71 lei| Greutate | 0,29 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1620 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
3 Pin Conector Terminal 1 Intrare PC
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
2,10 lei| Greutate | 0,034 kg |
|---|
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...














