Afișez 25 - 48 din 50 de rezultate
30W LED Proiector SMD Seria-F Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
49,82 lei| Greutate | 0,39 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2510 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W LED Proiector SMD Seria-F Corp Negru 6500K
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
49,82 lei| Greutate | 0,39 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2510 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED Corp Negru 4000K Super Bright 185lm/W
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 170-200 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 5550 lm |
| Unghi | |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED G8 Corp Negru 6400K 185 lm/W
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,72 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 170-200 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 5550 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED SMD E-Series G2 Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
58,97 lei| Greutate | 0,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2510 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED SMD E-Series G2 Corp Alb 6500K
Evaluat la 0 din 5
In stock
58,97 lei| Greutate | 0,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2510 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED SMD E-Series G2 Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
58,97 lei| Greutate | 0,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2510 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED SMD E-Series G2 Corp Negru 6500K
Evaluat la 0 din 5
In stock
58,97 lei| Greutate | 0,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2510 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
50W Proiector LED Corp Negru 6500K Super Bright 185lm/W
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 0,65 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 170-200 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 9250 lm |
| Unghi | |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
50W Proiector LED G8 Corp Negru 6400K 185 lm/W
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,05 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 170-200 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 9250 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
50W Proiector LED SMD E-Series G2 Corp Alb 6500K
Evaluat la 0 din 5
In stock
83,38 lei| Greutate | 0,64 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 4300 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
50W Proiector LED SMD E-Series G2 Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
83,38 lei| Greutate | 0,62 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 4300 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
50W Proiector LED SMD E-Series G2 Corp Negru 6500K
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
83,38 lei| Greutate | 0,64 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 4300 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
Accesoriu conexiuni impermeabil alb 4 pini 8-12mm IP68
Evaluat la 0 din 5
In stock
56,94 lei| Culoare corp | Alb |
|---|---|
| Rata IP | IP68 |
Accesoriu conexiuni impermeabil alb 8-12mm IP68
Evaluat la 0 din 5
In stock
35,59 lei| Culoare corp | Alb |
|---|---|
| Rata IP | IP68 |
Accesoriu conexiuni impermeabil alb 8-12mm IP68
Evaluat la 0 din 5
In stock
50,84 lei| Culoare corp | Alb |
|---|---|
| Rata IP | IP68 |
Accesoriu conexiuni impermeabil Negru 4 pini 8-12mm IP68
Evaluat la 0 din 5
In stock
56,94 lei| Culoare corp | Negru |
|---|---|
| Rata IP | IP68 |
Accesoriu conexiuni impermeabil Negru 5-9mm IP68
Evaluat la 0 din 5
In stock
14,24 lei| Culoare corp | Negru |
|---|---|
| Rata IP | IP68 |
Accesoriu conexiuni impermeabil Negru 8-12mm IP68
Evaluat la 0 din 5
In stock
35,59 lei| Culoare corp | Negru |
|---|---|
| Rata IP | IP68 |
Accesoriu conexiuni impermeabil Negru 8-12mm IP68
Evaluat la 0 din 5
In stock
50,84 lei| Culoare corp | Negru |
|---|---|
| Rata IP | IP68 |
Cutie impermeabilă (waterproof) Alb
Evaluat la 0 din 5
In stock
15,25 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Alb |
Cutie impermeabilă (waterproof) bloc terminal
Evaluat la 0 din 5
In stock
15,25 lei| Culoare corp | Negru |
|---|---|
| Rata IP | IP20 |
Laser cu Proiectare pentru Proiector 250W-500W-1000W cu Lumina Albastră
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,38 kg |
|---|
Stand pentru Proiectoare LED
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Culoare corp | Galben |
|---|
Load more products
Loading...
Termovoltaice
