Afișez 337 - 360 din 381 de rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 1.5W (2)
- 100W (31)
- 10W (21)
- 120W (3)
- 12W (4)
- 12W Solar Panel; 6.7 Real Watts (1)
- 150W (11)
- 15W (3)
- 160W (1)
- 16W (3)
- 16W Solar Panel; 11.5 Real Watts (2)
- 18W (9)
- 18W Tub 25W Panou Solar (1)
- 1W (2)
- 2 x 18W (2)
- 2 x 22W (2)
- 200W (19)
- 20W (28)
- 20W Solar Panel; 11.5 Real Watts (1)
- 22W (1)
- 29W (1)
- 2W (15)
- 2W Solar Panel (1)
- 300W (1)
- 30W (37)
- 35W (5)
- 36W (13)
- 3W (7)
- 3W Solar Panel (1)
- 400W (2)
- 40W (4)
- 48W (10)
- 4W; 8W Solar Panel (2)
- 50 (1)
- 500W (3)
- 50W (33)
- 50W Solar Panel (2)
- 5W (4)
- 6.8W (2)
- 6W (3)
- 6W Solar Panel; 2.3 Real Watts (1)
- 70W (1)
- 8W (1)
- 8W Solar Panel (1)
- 9W (4)
- Max. 40W Each Holder (1)
- Max. 6 x 60W (3)
LED Lumină de Gradină cu Încărcare Solară 20W PIR Senzor RF Control 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.100,80 lei| Greutate | 4,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP65 |
LED Magic Set Bandă LED RGB 24V RGB IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
277,60 lei| Greutate | 0,84 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | RGB |
| Unghi | 120° |
| Rata IP | IP65 |
LED Solar Tub Tri-Proof 18W Senzor and Control RF 3 in 1 IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
571,80 lei| Greutate | 3,96 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 18W Tub 25W Panou Solar |
| Flux luminos (lm) | 3000K – 920 lm; 4000K – 950 lm; 6400K – 1000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
Merrytec Sensor MK054V RC Serries VT-9-151/200
Evaluat la 0 din 5
În stoc
336,20 lei| Greutate | 0,726 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
Panou LED 29W 600 x 600 mm 6400K Incl Driver 6buc/SET High Lumen
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
1.059,60 lei| Greutate | 15,8 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 29W |
| Flux luminos (lm) | 3960 lm |
| Unghi | 120° |
| Rata IP | IP65 |
Panou LED 36W 595x595mm Backlit 120lm/W 4000K 6buc/SET Flicker Free
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
1.090,90 lei| Greutate | 2,27 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 4320 lm |
| Unghi | 110° |
| Rata IP | IP65 |
Panou LED 36W 595x595mm Backlit 120lm/W 6400K 6buc/SET Flicker Free
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
1.090,90 lei| Greutate | 2,27 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 4320 lm |
| Unghi | 110° |
| Rata IP | IP65 |
Panou Solar 12W Proiector LED 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
185,40 lei| Greutate | 1,898 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 550 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
Panou Solar 12W Proiector LED 6000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
185,40 lei| Greutate | 1,898 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 550 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
Panou Solar 16W Proiector LED 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
268,70 lei| Greutate | 2,847 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 16W |
| Flux luminos (lm) | 1050 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
Panou Solar 16W Proiector LED 6000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
268,70 lei| Greutate | 2,847 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6000K |
| Putere | 16W |
| Flux luminos (lm) | 1050 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
Panou Solar 20W Proiector LED 6000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
380,00 lei| Greutate | 3,651 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1650 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
Panou Solar 35W Proiector LED 4000
Evaluat la 0 din 5
În stoc
528,20 lei| Greutate | 5,469 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 35W |
| Flux luminos (lm) | 2450 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
Panou Solar 35W Proiector LED 6000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
528,20 lei| Greutate | 5,469 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6000K |
| Putere | 35W |
| Flux luminos (lm) | 2450 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
Panou Solar 40W Proiector LED 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
741,30 lei| Greutate | 6,514 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 3100 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
Panou Solar 50W Proiector LED 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.019,30 lei| Greutate | 7,485 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 4200 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
Proiector 50W LED Senzor Cip SAMSUNG Funcție de Cut-OFF Corp Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
156,30 lei| Greutate | 1,072 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 4000 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
Proiector LED 10W Cip SAMSUNG SMD Corp Negru 3000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
39,66 lei| Greutate | 0,3 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
Proiector LED 10W cu senzor WIFI Smart 3in1 Compatibil cu Amazon Alexa & Google Home
Evaluat la 0 din 5
În stoc
151,00 lei| Greutate | 0,34 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | RGB, 3 în 1 |
| Temperatura culorii | RGB+3000K-6500K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 725 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
Proiector LED 10W Solar Detașabil Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
403,00 lei| Greutate | 2,031 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1100 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
Proiector LED 10W WIFI Smart RGB+WW+CW Compatibil cu Amazon Alexa & Google Home
Evaluat la 0 din 5
În stoc
102,50 lei| Greutate | 0,29 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | RGB, 3 în 1 |
| Temperatura culorii | RGB+3000K-6500K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 725 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
Proiector LED 20W Bluetooth Corp Alb RGB + Lumină Rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
143,70 lei| Greutate | 0,504 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | RGB |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1400 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
Proiector LED 20W Cip SAMSUNG SMD Corp Alb 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
66,10 lei| Greutate | 0,45 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
Proiector LED 20W Cip SAMSUNG SMD Corp Gri 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
70,16 lei| Greutate | 0,45 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...













