Afișez 361 - 381 din 381 de rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 1.5W (2)
- 100W (31)
- 10W (21)
- 120W (3)
- 12W (4)
- 12W Solar Panel; 6.7 Real Watts (1)
- 150W (11)
- 15W (3)
- 160W (1)
- 16W (3)
- 16W Solar Panel; 11.5 Real Watts (2)
- 18W (9)
- 18W Tub 25W Panou Solar (1)
- 1W (2)
- 2 x 18W (2)
- 2 x 22W (2)
- 200W (19)
- 20W (28)
- 20W Solar Panel; 11.5 Real Watts (1)
- 22W (1)
- 29W (1)
- 2W (15)
- 2W Solar Panel (1)
- 300W (1)
- 30W (37)
- 35W (5)
- 36W (13)
- 3W (7)
- 3W Solar Panel (1)
- 400W (2)
- 40W (4)
- 48W (10)
- 4W; 8W Solar Panel (2)
- 50 (1)
- 500W (3)
- 50W (33)
- 50W Solar Panel (2)
- 5W (4)
- 6.8W (2)
- 6W (3)
- 6W Solar Panel; 2.3 Real Watts (1)
- 70W (1)
- 8W (1)
- 8W Solar Panel (1)
- 9W (4)
- Max. 40W Each Holder (1)
- Max. 6 x 60W (3)
Proiector LED 20W cu senzor WIFI Smart 3in1 Compatibil cu Amazon Alexa & Google Home
Evaluat la 0 din 5
În stoc
168,80 lei| Greutate | 0,45 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | RGB, 3 în 1 |
| Temperatura culorii | RGB+3000K-6500K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1500 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
Proiector LED 400W SMD Cip SAMSUNG Slim Corp Negru 4000K 120LM/W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
1.435,73 lei| Greutate | 14,7 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 400W |
| Flux luminos (lm) | 48000 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
Proiector LED 400W SMD Cip SAMSUNG Slim Corp Negru 6400K 120LM/W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
1.435,73 lei| Greutate | 14,7 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 400W |
| Flux luminos (lm) | 48000 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
Proiector LED de 30W Cip SMD SAMSUNG Corp Gri 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
78,80 lei| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2400 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
Proiector LED de 30W Cip SMD SAMSUNG Corp Gri 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
78,80 lei| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2400 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
Senzor Crepuscular IP65 Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
66,09 lei| Greutate | 0,19 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
Senzor de Mișcare cu Infraroșu Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
93,55 lei| Greutate | 0,17 kg |
|---|---|
| Rata IP | IP65 |
Senzor de Mișcare cu Infraroșu Corp Alb pentru Colț 240°
Evaluat la 0 din 5
În stoc
91,51 lei| Greutate | 0,21 kg |
|---|---|
| Rata IP | IP65 |
Senzor de Mișcare cu Infraroșu Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
93,55 lei| Greutate | 0,17 kg |
|---|---|
| Rata IP | IP65 |
Senzor de mișcare Infraroșu Alb 360° 1000W Adjustabil
Evaluat la 0 din 5
În stoc
132,20 lei| Greutate | 0,277 kg |
|---|---|
| Rata IP | IP65 |
Senzor de Mișcare Infraroșu Corp Negru Colț 240°
Evaluat la 0 din 5
În stoc
91,51 lei| Greutate | 0,21 kg |
|---|---|
| Rata IP | IP65 |
Senzor de mișcare Infraroșu Negru 360° 1000W Adjustabil
Evaluat la 0 din 5
În stoc
115,30 lei| Greutate | 0,277 kg |
|---|---|
| Rata IP | IP65 |
Set Bandă LED SMD5050 30 LED-uri RGB IP65 /212118+3239+3625/
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
145,20 lei| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | RGB |
| Flux luminos (lm) | 70 lm |
| Unghi | 120° |
| Rata IP | IP65 |
Set Bandă LED SMD5050 60 LED-uri RGB IP65 /212155+3239+3625/
Evaluat la 0 din 5
În stoc
155,50 lei| Greutate | 0,07 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | RGB |
| Temperatura culorii | RGB |
| Flux luminos (lm) | 140 lm |
| Unghi | 120° |
| Rata IP | IP65 |
Șir de lumini soclu EU și priză etanșată
Evaluat la 0 din 5
În stoc
281,40 lei| Greutate | 2,68 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 40W Each Holder |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
Sondă de Temperatură Watterproof
Evaluat la 0 din 5
În stoc
40,67 lei| Greutate | 0,042 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
Suport proiector Par Alb D60 H266
Evaluat la 0 din 5
În stoc
57,96 lei| Greutate | 0,152 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
Terminal 3 PINI Negru 5-9mm IP66
Evaluat la 0 din 5
În stoc
11,18 lei| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |













