Afișez 913 - 936 din 1081 de rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 0.2W (1)
- 0.4W (3)
- 1.2W PanelW (1)
- 1.5W (7)
- 1.6W (1)
- 10 x 0.4W (1)
- 10.5W (7)
- 100W (3)
- 105W (1)
- 10W (38)
- 113W (1)
- 11W (10)
- 12W (60)
- 13.5W (2)
- 13W (2)
- 14W (2)
- 15W (17)
- 16W (11)
- 17W (19)
- 18W (67)
- 18W Tub 25W Panou Solar (1)
- 1W (16)
- 2 x 18W (2)
- 2 x 22W (2)
- 2.7W (1)
- 2.9W (8)
- 20 x 0.5W (1)
- 200W (4)
- 20W (44)
- 22.5W (2)
- 22W (5)
- 24W (49)
- 25W (7)
- 28W (2)
- 2W (15)
- 3.5W (1)
- 3.7W (16)
- 300W (1)
- 30W (25)
- 32W (4)
- 33W (2)
- 35W (6)
- 36W (29)
- 37W (1)
- 38W (4)
- 3W (29)
- 4.5W (27)
- 4.8W (7)
- 40W (26)
- 42W (2)
- 43W (1)
- 48W (23)
- 4W (19)
- 5.5W (3)
- 5.8W (3)
- 50W (20)
- 52W (1)
- 54W (1)
- 5W (23)
- 6.4W (1)
- 6.5W (5)
- 6.8W (1)
- 60W (18)
- 6W (45)
- 7.5W (5)
- 72W (2)
- 75W (1)
- 78W (1)
- 7W (19)
- 8.5W (16)
- 80W (1)
- 82W (1)
- 8W (9)
- 92W (1)
- 9W (13)
- Max. 2 x 35W (1)
- Max. 2200W (1)
- Max. 25W (2)
- Max. 35W (70)
- Max. 40 (4)
- Max. 5W (1)
- Max. 60W (8)
LED Lampă Stradală Solară Cip SAMSUNG 50W Corp Alb 6000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.943,90 lei| Greutate | 0,014 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6000K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 3000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
LED Lapă Solară Corp Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
269,90 lei| Greutate | 1,18 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 90 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
LED Solar Tub Tri-Proof 18W Senzor and Control RF 3 in 1 IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
571,80 lei| Greutate | 3,96 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 18W Tub 25W Panou Solar |
| Flux luminos (lm) | 3000K – 920 lm; 4000K – 950 lm; 6400K – 1000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
LED Spot 5.5W GU10 Plastic Aspect Lăptos RGB + 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
31,52 lei| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | RGB, Neutră |
| Temperatura culorii | RGB+4000K |
| Putere | 4.8W |
| Flux luminos (lm) | 420 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Spot Cip SAMSUNG GU10 6W Plastic SMD cu Lentile 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
13,30 lei| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 445 lm |
| Unghi | 38° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Spot Cip SAMSUNG GU10 6W Ripple Plastic Lens Cover 10° 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
15,25 lei| Greutate | 0,042 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 500 lm |
| Unghi | 10° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Spot GU10 4.8W cu Control RF RGB + 3000K Dimabil
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
31,52 lei| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | RGB, Alb cald |
| Temperatura culorii | RGB, 3000K |
| Putere | 4.8W |
| Flux luminos (lm) | 420 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Spotlight 2.9W GU10 SMD Alb Plastic Aspect Lăptos 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
6,10 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 2.9W |
| Flux luminos (lm) | 250 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Spot LED Cip CREE 10W GU10 Plastic Aspect Lăptos 38° 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
11,40 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Spotlight 2.9W GU10 SMD Alb Plastic Aspect Lăptos 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
6,10 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 2.9W |
| Flux luminos (lm) | 250 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Spotlight 2.9W GU10 SMD Alb Plastic Aspect Lăptos 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
6,10 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 2.9W |
| Flux luminos (lm) | 250 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Spotlight Cip SAMSUNG GU10 6W Plastic Lentilă 110° Dimabil 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
15,25 lei| Greutate | 0,04 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 445 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Linear Light de 10W LED Corp alb Lumină caldă
Evaluat la 0 din 5
În stoc
54,91 lei| Greutate | 0,317 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 750 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Linear Light de 10W LED Corp alb Lumină rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
54,91 lei| Greutate | 0,394 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Linear Light de 20W LED Corp alb Lumină rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
76,26 lei| Greutate | 0,523 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Linear Light de 20W LED Corp alb Lumină rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
76,26 lei| Greutate | 0,693 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Linear Light de 30W LED Corp alb Lumină rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
118,50 lei| Greutate | 0,97 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Linear Light de 30W LED Corp alb Lumină rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
118,50 lei| Greutate | 0,979 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2100 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...













