Stare stoc
Putere invertor
Producător
Capacitate stocare
Putere invertor
- 10000VA/6400W (1)
- 10000VA/8000W (1)
- 1200VA/1000W (4)
- 1200VA/2200W (2)
- 15000VA/12000W (2)
- 1600VA/1300W (5)
- 2000VA/1600W (10)
- 250VA/400W (3)
- 3000VA/2400W (19)
- 3000VA/2500W (1)
- 375VA/700W (3)
- 5000VA/4000W (14)
- 500VA/430W (3)
- 500VA/900W (3)
- 8000VA/6400W (3)
- 800VA/1500W (2)
- 800VA/700W (3)
- 800W (1)
Invertor 12V/230V 1000W cu funcție UPS și încărcare CARSPA
Evaluat la 0 din 5
În stoc
463,00 lei| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 32,5 × 20,8 × 7,7 cm |
| Brand | Carspa |
| Injectie retea | Nu |
| Putere | 1KW |
| Tip | Offgrid |
Invertor 12V/230V 2000W CARSPA
Evaluat la 0 din 5
În stoc
713,00 lei| Greutate | 4 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 29 × 23 × 11 cm |
| Brand | Carspa |
| Injectie retea | Nu |
| Putere | 2KW |
| Tip | Offgrid |
Invertor 12V/230V 200W cu USB CARSPA
Evaluat la 0 din 5
În stoc
124,00 lei| Greutate | 0,61 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 11 × 6 × 4 cm |
| Brand | Carspa |
| Injectie retea | Nu |
| Putere | 0.2kW |
| Tip | Offgrid |
Invertor 12V/230V 400W cu undă sinus pură și USB CARSPA
Evaluat la 0 din 5
În stoc
355,00 lei| Greutate | 1,6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 26 × 15 × 5,8 cm |
| Brand | Carspa |
| Injectie retea | Nu |
| Putere | 0.4kW |
| Tip | Offgrid |
Invertor 12V/230V 600W cu funcție UPS și încărcător CARSPA
Evaluat la 0 din 5
În stoc
418,00 lei| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 29 × 15 × 8,5 cm |
| Brand | Carspa |
| Injectie retea | Nu |
| Putere | 0.6kW |
| Tip | Offgrid |
Invertor 24V/230V 1000W CARSPA
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
355,00 lei| Greutate | 3,1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 23 × 18 × 7 cm |
| Brand | Carspa |
| Injectie retea | Nu |
| Putere | 1KW |
| Tip | Offgrid |
Invertor 24V/230V 600W cu undă sinus pură CARSPA
Evaluat la 0 din 5
În stoc
463,00 lei| Greutate | 2,7 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 22 × 15 × 7,8 cm |
| Brand | Carspa |
| Injectie retea | Nu |
| Putere | 0.6kW |
| Tip | Offgrid |
Invertor All in One 6kW, Stocare 10kWh, Hibrid, Hiconics
Evaluat la 0 din 5
În stoc
19.758,52 lei| Greutate | 35 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 85 × 50 × 21 cm |
| Conexiune | BMS-Can, RS232, WiFi |
| Capacitate | |
| Curent maxim incarcare DC | 25A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 6KW |
| Putere PV Max | 6000W |
| PV Max VOC | 600V |
| Tensiune MPPT | 225-480VDC |
| Tip | Hibrid, Monofazat |
| Voltaj baterie | 250-400V |
| Acumulatori acceptati | Gel, Litiu, Plumb-Acid |
| Brand | HICONICS |
Invertor DEYE Hibrid 3.6kW Monofazat SUN-3.6K-SG05LP1-EU-AM2
Evaluat la 0 din 5
În stoc
4.092,00 lei| Greutate | 21 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 35 × 60 × 25 cm |
| Conexiune | WiFi |
| Curent maxim incarcare DC | 90A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 3.6KW |
| PV Max VOC | 500VDC |
| Putere PV Max | 4680W |
| Tip | Hibrid, Monofazat |
| Tensiune MPPT | 150-425VDC |
| Brand | Deye |
Invertor DEYE Hibrid 5kW Monofazat SUN-5K-SG05LP1-EU-AM2-P
Evaluat la 5.00 din 5
Disponibil la comandă
4.117,00 lei| Greutate | 21 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 35 × 60 × 25 cm |
| Conexiune | WiFi |
| Curent maxim incarcare DC | 120A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 5KW |
| PV Max VOC | 500VDC |
| Putere PV Max | 8000W |
| Tip | Hibrid, Monofazat |
| Tensiune MPPT | 150-425VDC |
| Brand | Deye |
Invertor DEYE Hibrid 5kW Trifazat SUN-5K-SG05LP3-EU-SM2
Evaluat la 0 din 5
În stoc
8.546,00 lei| Greutate | 40 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 65 × 55 × 45 cm |
| Conexiune | BMS-Can, RS232, WiFi |
| Curent maxim incarcare DC | 120A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 5KW |
| Putere PV Max | 6500W |
| PV Max VOC | 800VDC |
| Tensiune MPPT | 200-650VDC |
| Tip | Hibrid, Trifazat |
| Brand | Deye |
Invertor DEYE Hibrid 6kW Monofazat SUN-6K-SG05LP1-EU-AM2-P
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
4.142,00 lei| Greutate | 21 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 35 × 60 × 25 cm |
| Conexiune | BMS-Can, WiFi |
| Curent maxim incarcare DC | 135A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 6KW |
| PV Max VOC | 500VDC |
| Putere PV Max | 9600W |
| Tip | Hibrid, Monofazat |
| Tensiune MPPT | 150-425VDC |
| Brand | Deye |
Invertor DEYE Hibrid 6kW Trifazat SUN-6K-SG05LP3-EU-SM2
Evaluat la 0 din 5
În stoc
8.622,00 lei| Greutate | 40 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 65 × 55 × 45 cm |
| Conexiune | BMS-Can, RS232, WiFi |
| Curent maxim incarcare DC | 120A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 6KW |
| Putere PV Max | 7800W |
| PV Max VOC | 800VDC |
| Tensiune MPPT | 200-650VDC |
| Tip | Hibrid, Trifazat |
| Brand | Deye |
Invertor DEYE Hibrid 8kW Monofazat SUN-8K-SG05LP1-EU-AM2-P
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
6.398,00 lei| Greutate | 30 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40 × 70 × 35 cm |
| Conexiune | WiFi |
| Curent maxim incarcare DC | 190A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 8KW |
| PV Max VOC | 500VDC |
| Putere PV Max | 12800W |
| Tip | Hibrid, Monofazat |
| Tensiune MPPT | 150-425VDC |
| Brand | Deye |
Invertor DEYE Hibrid 8kW Trifazat SUN-8K-SG05LP3-EU-SM2
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
9.212,00 lei| Greutate | 40 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 65 × 55 × 45 cm |
| Conexiune | RS232, WiFi |
| Curent maxim incarcare DC | 190A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 8KW |
| Putere PV Max | 10400W |
| PV Max VOC | 800VDC |
| Tensiune MPPT | 200-650VDC |
| Tip | Hibrid, Trifazat |
| Brand | Deye |
Invertor DEYE Hibrid 10kW Monofazat SUN-10K-SG02LP1-EU-AM3
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
8.780,00 lei| Greutate | 36 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 42 × 67 × 23 cm |
| Conexiune | RS232, WiFi |
| Curent maxim incarcare DC | 220A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 10KW |
| Putere PV Max | 15000W |
| PV Max VOC | 500VDC |
| Tensiune MPPT | 150-425VDC |
| Tip | Hibrid, Monofazat |
| Brand | Deye |
Invertor DEYE Hibrid 10kW Trifazat SUN-10K-SG05LP3-EU-SM2
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
9.263,00 lei| Greutate | 40 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 65 × 55 × 45 cm |
| Conexiune | RS232, WiFi |
| Curent maxim incarcare DC | 240A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 10KW |
| Putere PV Max | 13000W |
| PV Max VOC | 800VDC |
| Tensiune MPPT | 200-650VDC |
| Tip | Hibrid, Trifazat |
| Brand | Deye |
Invertor DEYE Hibrid 12kW Trifazat SUN-12K-SG05LP3-EU-SM2
Evaluat la 0 din 5
În stoc
9.517,00 lei| Greutate | 35,2 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 38,6 × 66 × 25 cm |
| Conexiune | RS232, WiFi |
| Curent maxim incarcare DC | 240A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 12KW |
| Putere PV Max | 19200W |
| PV Max VOC | 800VDC |
| Tensiune MPPT | 200-650VDC |
| Tip | Hibrid, Trifazat |
| Brand | Deye |
Invertor DEYE Hibrid 12kW Monofazat SUN-12K-SG02LP1-EU-AM3
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
9.206,00 lei| Greutate | 36 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 42 × 67 × 23 cm |
| Conexiune | RS232, WiFi |
| Curent maxim incarcare DC | 250A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 12KW |
| Putere PV Max | 18000W |
| PV Max VOC | 500VDC |
| Tensiune MPPT | 150-425VDC |
| Tip | Hibrid, Monofazat |
| Brand | Deye |
[Resigilat] Invertor DEYE Hibrid 12kW Trifazat SUN-12K-SG04LP3-EU
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
9.401,37 lei| Greutate | 40 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 65 × 55 × 45 cm |
| Conexiune | RS232, RS485, WiFi |
| Curent maxim incarcare DC | 240A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 12KW |
| Putere PV Max | 15600W |
| PV Max VOC | 800VDC |
| Tensiune MPPT | 200-650VDC |
| Tip | Hibrid, Trifazat |
| Voltaj baterie | 48V |
| Acumulatori acceptati | Gel, Litiu, Plumb-Acid |
| Brand | Deye |
Invertor DEYE 12kW + Stocare 20.48kWh, AI-W5.1-12P3-EU-B
Evaluat la 0 din 5
În stoc
37.812,50 lei| Greutate | 100 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 150 × 55 × 80 cm |
| Conexiune | BMS-Can |
| Curent maxim incarcare DC | 240A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 12KW |
| Putere PV Max | 12000W |
| PV Max VOC | 15600W |
| Tensiune MPPT | 200-650VDC |
| Tip | Hibrid, Trifazat |
| Voltaj baterie | 160-800V |
| Acumulatori acceptati | Gel, Litiu, Plumb-Acid |
| Brand | Deye |
Invertor DEYE Hibrid 15kW Trifazat SUN-15K-SG01HP3-EU-AM2
Evaluat la 4.00 din 5
Disponibil la comandă
8.894,00 lei| Greutate | 40 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 65 × 55 × 45 cm |
| Conexiune | RS232, WiFi |
| Curent maxim incarcare DC | 37A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 15KW |
| Putere PV Max | 19500W |
| PV Max VOC | 1000VDC |
| Tensiune MPPT | 150-850VDC |
| Tip | Hibrid, Trifazat |
| Brand | Deye |
Invertor DEYE Hibrid 15kW Trifazat SUN-15K-SG05LP3-EU-SM2
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
11.155,00 lei| Greutate | 50,6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 45,6 × 75 × 26,8 cm |
| Conexiune | RS232, WiFi |
| Curent maxim incarcare DC | 280A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 15KW |
| Putere PV Max | 22500W |
| PV Max VOC | 800VDC |
| Tensiune MPPT | 160-650VDC |
| Tip | Hibrid, Trifazat |
| Brand | Deye |
Invertor DEYE Hibrid 16kW Monofazat SUN-16K-SG01LP1
Evaluat la 5.00 din 5
Disponibil la comandă
11.562,00 lei| Greutate | 52 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 47 × 76 × 28 cm |
| Conexiune | BMS-Can, RS232, WiFi |
| Curent maxim incarcare DC | 290A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 16KW |
| Putere PV Max | 20800W |
| PV Max VOC | 500VDC |
| Tensiune MPPT | 150-425VDC |
| Tip | Hibrid, Monofazat |
| Brand | Deye |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...














