Afișez 1 - 24 din 214 rezultate
10W Lampă de Perete LED Cip Bridglux Corp Alb 4000K IP54
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,17 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1280 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
10W LED Lampă Lineară de Perete (510*60*50mm) 3000K Corp Antracit IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,85 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1250 lm |
| Unghi | 150° |
| Culoare corp | Negru |
10W LED Lampă Lineară de Perete (510*60*50mm) 3000K Corp Negru IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,85 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1250 lm |
| Unghi | 150° |
| Culoare corp | Alb |
10W LED Lampă Lineară de Perete (510*60*50mm) 4000K Corp Negru IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,85 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1300 lm |
| Unghi | 150° |
| Culoare corp | Negru |
11W Lampă de Perete LED Cip Bridglux Alb 3000K Pătrat
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,71 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 11W |
| Flux luminos (lm) | 1360 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
11W Lampă de Perete LED Cip Bridglux Gri 3000K Pătrat
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,71 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 11W |
| Flux luminos (lm) | 1360 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Gri |
11W Lampă de Perete LED Cip Bridglux Gri 4000K Pătrat
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,71 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 11W |
| Flux luminos (lm) | 1360 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Gri |
11W Lampă de Perete LED Cip Bridglux Negru 3000K Pătrat
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,71 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 11W |
| Flux luminos (lm) | 1360 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
11W Lampă de Perete LED Cip Bridglux Negru 4000K Pătrat
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,71 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 11W |
| Flux luminos (lm) | 1360 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
11W LED Lampă de Perete Cip Bridgelux Corp Alb Pătrat 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,69 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 11W |
| Flux luminos (lm) | 1360 lm |
| Unghi | 0-120° Reglabil |
| Culoare corp | Alb |
11W LED Lampă de Perete Cu Cip Bridgelux Ruginie 3000K Pătrat
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,71 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 11W |
| Flux luminos (lm) | 1360 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Maro |
12W Lampă de Perete Ajustabil Corp Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,15 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1444 lm |
| Unghi | 350° |
| Culoare corp | Alb |
12W Lampă de Perete Corp Negru 6400K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,94 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 750 lm |
| Unghi | 140° |
| Culoare corp | Negru |
12W Lampă LED de perete Neagră Rotundă 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,528 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 900 lm |
| Unghi | 158° |
| Culoare corp | Negru |
12W Lampă LED Exterior Soft Light-Medium 3000K Corp Gri IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,51 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1250 lm |
| Culoare corp | Gri |
12W Lampă LED Exterior Soft Light-Medium 4200K Corp Gri IP65
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 0,51 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4200K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1250 lm |
| Culoare corp | Gri |
12W LED Lampă de Perete Corp Negru 4000K IP65
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 1,25 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1590 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
12W LED Lampă de Perete pentru Adresă Cip SAMSUNG CCT 3 in 1 IP65, IK10 Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,93 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1100 lm |
| Culoare corp | Alb |
12W LED Lampă LED Exterior Soft Light-Medium 6500K Corp Gri IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,51 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1250 lm |
| Culoare corp | Gri |
12W LED Lumină de Exterior Softlight 3000K Corp Gri IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1160 lm |
| Unghi | 130° |
| Culoare corp | Gri |
12W LED Lumină de Exterior Softlight 4200K Corp Gri IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1160 lm |
| Unghi | 130° |
| Culoare corp | Gri |
12W LED Lumină de Exterior Softlight 6500K Corp Gri IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1160 lm |
| Unghi | 130° |
| Culoare corp | Gri |
12W LED Lumină de Exterior Sus-Jos Soft Light-Large 3000K Corp Gri IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,73 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1150 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Gri |
12W LED Lumină de Exterior Sus-Jos Soft Light-Large 4200K Corp Gri IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,73 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1150 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Gri |
Load more products
Loading...
Termovoltaice
