Afișez 25 - 48 din 214 rezultate
12W LED Lumină de Exterior Sus-Jos Soft Light-Large 6500K Corp Gri IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,73 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1155 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Gri |
12W LED Lumină de Perete Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1350 lm |
| Unghi | 170° |
| Culoare corp | Alb |
12W LED Lumină de Perete Corp Alb IP65 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1250 lm |
| Unghi | 170° |
| Culoare corp | Alb |
12W LED Lumină de Perete Corp Gri IP65 3000K
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1250 lm |
| Unghi | 170° |
| Culoare corp | Gri |
12W LED Lumină de Perete Corp Gri IP65 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1350 lm |
| Unghi | 170° |
| Culoare corp | Gri |
12W LED Lumină de Perete Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,45 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1350 lm |
| Unghi | 170° |
| Culoare corp | Negru |
12W LED Lumină de Perete Negru Pătrat 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,61 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 150° |
| Culoare corp | Negru |
12W LED Lumină de Perete Negru Pătrat 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,61 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1280 lm |
| Unghi | 150° |
| Culoare corp | Negru |
12W LED Lumină de Perete Ramă Parțială Negru Pătrat 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,73 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1160 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
12W LED Lumină de Perete Ramă Parțială Negru Rotund 4000K
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 0,63 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1155 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
12W LED Lumină de Perete Sami-Frame Negru Pătrat IP65 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,74 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1160 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
12W LED Lumină de Perete Sami-Frame Negru Rotund IP65 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,63 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1155 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
12W LED Lumină pentru Fațadă Soft Light-Medium 3000K Corp Alb IP65
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 0,48 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1250 lm |
| Culoare corp | Alb |
12W LED Lumină pentru Fațadă Soft Light-Medium 3000K Corp Negru IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,48 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1250 lm |
| Culoare corp | Negru |
12W LED Lumină pentru Fațadă Soft Light-Medium 4000K Corp Alb IP65
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 0,48 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1250 lm |
| Culoare corp | Alb |
12W LED Lumină pentru Fațadă Soft Light-Medium 4000K Corp Negru IP65
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 0,48 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1250 lm |
| Culoare corp | Negru |
12W LED Lumină pentru Fațadă Soft Light-Medium 6400K Corp Alb IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,48 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1250 lm |
| Culoare corp | Alb |
12W LED Lumină pentru Fațadă Soft Light-Medium 6400K Corp Negru IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,48 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1250 lm |
| Culoare corp | Negru |
12W LEDLumină de Perete IP65 Corp Negru 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Culoarea luminii | Alb cald |
|---|---|
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Unghi | 140° |
| Culoare corp | Negru |
12W Lumină de Perete LED Corp Alb 3000K IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,25 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
12W Lumină de Perete LED Corp Alb 4000K IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,25 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1590 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
12W Lumină de Perete LED Corp Negru 3000K IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,25 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
14W LED Lampă de Perete pentru Exterior (L16*W16.5*H16.4mm) 3000K Corp negru IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,35 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1950 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
14W LED Lampă de Perete pentru Exterior (L16*W16.5*H16.4mm) 4000K Corp negru IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,35 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1950 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
Load more products
Loading...
Termovoltaice
