Afișez 73 - 96 din 214 rezultate
17W LED Lumină de Perete cu Senzor Corp Negru Rotund 4000K IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,33 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 17W |
| Flux luminos (lm) | 2520 lm |
| Unghi | 350° |
| Culoare corp | Negru |
17W Lumină de Perete LED Copr Ruginiu 3000K IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,76 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 17W |
| Flux luminos (lm) | 2160 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Maro |
17W Lumină de Perete LED Copr Ruginiu 4000K IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,76 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 17W |
| Flux luminos (lm) | 2330 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Maro |
17W Lumină de Perete LED Corp Negru 3000K IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,76 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 17W |
| Flux luminos (lm) | 2160 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Negru |
17W Lumină de Perete LED Corp Negru 4000K IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,76 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 17W |
| Flux luminos (lm) | 2330 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Negru |
20W LED Lampă de Perete pentru Exterior (W200*D50*H400mm) 3000K Corp negru IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 2,69 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2300 lm |
| Unghi | 140° |
| Culoare corp | Negru |
20W LED Lampă LED Exterior Soft Light-Mare 3000K Corp Negru IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,95 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2045 lm |
| Culoare corp | Gri |
20W LED Lampă LED Exterior Soft Light-Mare 4200K Corp Negru IP65
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 0,95 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4200K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2050 lm |
| Culoare corp | Gri |
20W LED Lampă LED Exterior Soft Light-Mare 6500K Corp NegruIP65
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 0,95 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2050 lm |
| Culoare corp | Gri |
20W LED Lampă Lineară de Perete (1010*60*50mm) 3000K Corp Antracit IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,49 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 16W |
| Flux luminos (lm) | 2035 lm |
| Unghi | 150° |
| Culoare corp | Negru |
20W LED Lampă Lineară de Perete (1010*60*50mm) 3000K Corp Negru IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,49 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 16W |
| Flux luminos (lm) | 2035 lm |
| Unghi | 150° |
| Culoare corp | Antracit |
20W LED Lampă Lineară de Perete (1010*60*50mm) 4000K Corp Antracit IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,49 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 16W |
| Flux luminos (lm) | 2250 lm |
| Unghi | 150° |
| Culoare corp | Antracit |
20W LED Lampă Lineară de Perete (1010*60*50mm) 4000K Corp Negru IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,49 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 16W |
| Flux luminos (lm) | 2250 lm |
| Unghi | 150° |
| Culoare corp | Negru |
20W LED Lumină pentru Fațadă Soft Light-Large 3000K Corp Alb IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,88 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2045 lm |
| Culoare corp | Alb |
20W LED Lumină pentru Fațadă Soft Light-Large 3000K Corp Negru IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,88 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2045 lm |
20W LED Lumină pentru Fațadă Soft Light-Large 4000K Corp Alb IP65
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 0,88 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2045 lm |
| Culoare corp | Alb |
20W LED Lumină pentru Fațadă Soft Light-Large 4000K Corp Negru IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,88 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2045 lm |
| Culoare corp | Negru |
20W LED Lumină pentru Fațadă Soft Light-Large 6400K Corp Negru IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,88 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2045 lm |
| Culoare corp | Negru |
20W LED Lumină pentru Fațadă Soft Light-Large 6400K Corp Alb IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,88 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2045 lm |
| Culoare corp | Alb |
24W LED Lumină de Perete Corp Alb 3000K IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 24W |
| Flux luminos (lm) | 2720 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
24W LED Lumină de Perete Corp Alb 4000K IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,38 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 24W |
| Flux luminos (lm) | 2720 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
24W LED Lumină de Perete Corp Gri 3000K IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,38 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 24W |
| Flux luminos (lm) | 2720 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Gri |
24W LED Lumină de Perete Corp Gri 4000K IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,38 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 24W |
| Flux luminos (lm) | 2720 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Gri |
24W LED Lumină de Perete Corp Negru 3000K IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 24W |
| Flux luminos (lm) | 2720 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
Load more products
Loading...
Termovoltaice
