Afișez 97 - 120 din 214 rezultate
24W LED Lumină de Perete Corp Negru 4000K IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 24W |
| Flux luminos (lm) | 2720 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
28W LED Lampă Lineară de Perete (1410*60*50mm) 3000K Corp Negru IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 23W |
| Flux luminos (lm) | 2875 lm |
| Unghi | 150° |
| Culoare corp | Antracit |
28W LED Lampă Lineară de Perete (1410*60*50mm) 4000K Corp Antracit IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 23W |
| Flux luminos (lm) | 3150 lm |
| Unghi | 150° |
| Culoare corp | Antracit |
28W LED Lampă Lineară de Perete (1410*60*50mm) 4000K Corp Negru IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 23W |
| Flux luminos (lm) | 3150 lm |
| Unghi | 150° |
| Culoare corp | Negru |
2W LED Lumină de Perete Sus Jos 3000K Corp Alb IP54
Evaluat la 0 din 5
In stock
63,04 lei| Greutate | 0,09 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 200 lm |
| Unghi | 60° |
| Culoare corp | Alb |
2W LED Lumină de Perete Sus Jos 3000K Corp Alb IP54
Evaluat la 0 din 5
In stock
68,13 lei| Greutate | 0,11 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 200 lm |
| Unghi | 60° |
| Culoare corp | Alb |
2W LED Lumină de Perete Sus Jos 3000K Corp Negru IP54
Evaluat la 0 din 5
In stock
63,04 lei| Greutate | 0,09 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 200 lm |
| Unghi | 60° |
| Culoare corp | Negru |
2W LED Lumină de Perete Sus Jos 3000K Corp Negru IP54
Evaluat la 0 din 5
In stock
68,13 lei| Greutate | 0,11 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 200 lm |
| Unghi | 60° |
| Culoare corp | Negru |
2W LED Lumină de Perete Sus Jos 4000K Corp Alb IP54
Evaluat la 0 din 5
In stock
63,04 lei| Greutate | 0,09 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 200 lm |
| Unghi | 60° |
| Culoare corp | Alb |
2W LED Lumină de Perete Sus Jos 4000K Corp Alb IP54
Evaluat la 0 din 5
In stock
68,13 lei| Greutate | 0,11 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 200 lm |
| Unghi | 60° |
| Culoare corp | Alb |
2W LED Lumină de Perete Sus Jos 4000K Corp Negru IP54
Evaluat la 0 din 5
In stock
63,04 lei| Greutate | 0,09 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 200 lm |
| Unghi | 60° |
| Culoare corp | Negru |
2W LED Lumină de Perete Sus Jos 4000K Corp Negru IP54
Evaluat la 0 din 5
In stock
68,13 lei| Greutate | 0,11 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 200 lm |
| Unghi | 60° |
| Culoare corp | Negru |
2x6W LED Lampă de Perete pentru Exterior (W141*D65*H200mm) 3000K Corp negru IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,17 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1250 lm |
| Unghi | 340° |
| Culoare corp | Negru |
2x6W LED Lampă de Perete pentru Exterior (W141*D65*H200mm) 4000K Corp negru IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,17 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1250 lm |
| Unghi | 340° |
| Culoare corp | Negru |
4W Lampă de Perete LED Corp Negru Rotund 3000K IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,69 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 428 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Negru |
4W Lampă de Perete LED Corp Corp Negru Rotund 4000K IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,69 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 428 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Negru |
4W Lampă de perete LED Corp alb rotund Alb cald IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,904 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 440 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
4W Lampă de Perete LED Corp Negru Pătrat 3000K IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,8 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 428 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Negru |
4W LED Lampă de Perete Alb IP65 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,21 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
4W LED Lumină de Perete 4 Direcții 3000K Corp Alb IP54
Evaluat la 0 din 5
In stock
91,51 lei| Greutate | 0,16 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 390 lm |
| Unghi | 60° |
| Culoare corp | Alb |
4W LED Lumină de Perete 4 Direcții 3000K Corp Negru IP54
Evaluat la 0 din 5
In stock
91,51 lei| Greutate | 0,16 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 390 lm |
| Unghi | 60° |
| Culoare corp | Negru |
4W LED Lumină de Perete 4 Direcții 4000K Corp Alb IP54
Evaluat la 0 din 5
In stock
91,51 lei| Greutate | 0,16 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 390 lm |
| Unghi | 60° |
| Culoare corp | Alb |
4W LED Lumină de Perete 4 Direcții 4000K Corp Negru IP54
Evaluat la 0 din 5
In stock
91,51 lei| Greutate | 0,16 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 390 lm |
| Unghi | 60° |
| Culoare corp | Negru |
4W LED Lumină de Perete Alb 6500K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,21 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
Load more products
Loading...
Termovoltaice
