Afișez 121 - 144 din 214 rezultate
4W LED Lumină de Perete Alb 6500K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,21 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Negru |
4W LED Lumină de Perete Corp Alb Pătrat 3000K IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 428 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
4W LED Lumină de Perete Corp Alb Pătrat 4000K IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,865 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 428 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
4W LED Lumină de Perete Negru 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,21 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Negru |
4W Lumină de Perete LED Corp Alb Rotund IP65 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,76 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 450 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Alb |
4W Lumină de Perete LED Corp Gri Rotund IP65 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,76 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 476 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Gri |
4W Lumină de Perete LED Grey Corp Rotund IP65 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,76 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 450 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Gri |
5W Lampă de Perete Cip Bridglux Corp Alb Pătrat IP65 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,68 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
5W Lampă de Perete Cip Bridglux Corp Alb Pătrat IP65 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,68 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
5W Lampă de Perete Cip Bridglux Corp Gri Pătrat IP65 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,68 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Gri |
5W Lampă de Perete Cip Bridglux Corp Gri Pătrat IP65 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,68 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Gri |
5W Lampă de Perete Cip Bridglux Corp Negru Pătrat IP65 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,68 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
5W Lampă de Perete cu Cip Bridglux Corp Alb Rotund IP65 3000K
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 0,72 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
5W Lampă de perete LED 3000K Negru Nisip
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,63 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 630 lm |
| Unghi | 150° |
| Culoare corp | Negru |
5W Lampă de Perete LED Corp Gri IP65 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,73 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 568 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Gri |
5W Lampă de Perete LED Corp Gri IP65 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,73 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 645 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Gri |
5W Lampă de Perete LED Corp Negru IP65 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,73 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 568 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
5W Lampă de perete LED cu Cip Bridglux Corp Alb Rotund IP65 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,72 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
5W Lampă de Perete Negru IP65 Ajustabilă 3000K
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 0,59 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 722 lm |
| Unghi | 350° |
| Culoare corp | Negru |
5W Lampă de Perete Negru IP65 Ajustabilă 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,61 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 350° |
| Culoare corp | Negru |
5W Lampă de Peretet Alb Nisip IP54 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,68 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 630 lm |
| Unghi | 150° |
| Culoare corp | Alb |
5W LED Lampă de Perete 3000K+4000K Corp Negru IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,8 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald, Neutră |
| Temperatura culorii | 3000K+4000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 600 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
5W LED Lampă de Perete Cip Bridgelux Corp Alb Pătrat IP65 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,69 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 0-120° Reglabil |
| Culoare corp | Negru |
5W LED Lumină de Perete Corp Negru IP65 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,73 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 645 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
Load more products
Loading...
Termovoltaice
