Afișez 169 - 192 din 214 rezultate
7W LED Lumină de Perete Corp Alb 3000K IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,92 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 645 lm |
| Culoare corp | Alb |
7W LED Lumină de Perete Negru Pătrat 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,36 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
7W LED Lumină de Perete Ramă Parțială Negru Rotund 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,33 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 610 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
7W LED Lumină de Perete Sami-Frame Negru Pătrat IP65 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,38 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 670 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
7W Lumină de Perete LED Nisip Negru IP54 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,89 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 870 lm |
| Unghi | 150° |
| Culoare corp | Negru |
7W Lumină de Perete LED Nisip Negru IP54 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,89 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 940 lm |
| Unghi | 150° |
| Culoare corp | Negru |
8W Lampă de Perete Cip Bridglux Corp Alb Rotund IP65 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,94 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 1280 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
8W LED Lumină de Perete Corp Maro IP65 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,36 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 750 lm |
| Unghi | 167° |
| Culoare corp | Maro |
8W LED Lumină de Perete Corp Maro IP65 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,36 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 750 lm |
| Unghi | 167° |
| Culoare corp | Maro |
8W LED Lumină de Perete Corp Maro IP65 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,36 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 167° |
| Culoare corp | Maro |
8W LED Lumină de Perete Corp Maro IP65 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,36 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 167° |
| Culoare corp | Maro |
12W LED Lampă de Perete Corp Alb 3 in 1 IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
164,40 lei| Greutate | 1,17 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1500 lm |
| Unghi | 190° |
| Culoare corp | Alb |
12W LED Lampă de Perete Corp Negru 3 in 1 IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
164,40 lei| Greutate | 1,17 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1500 lm |
| Unghi | 190° |
| Culoare corp | Negru |
9W Lampă de perete LED cu Cip Bridglux Corp Negru 4000K IP54
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,17 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 1280 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
9W LED Lumină de Exterior Sus-Jos Soft Light-Medium 3000K Corp Gri IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,36 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 850 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Gri |
9W LED Lumină de Exterior Sus-Jos Soft Light-Medium 4200K Corp Gri IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,36 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 850 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Gri |
9W LED Lumină de Exterior Sus-Jos Soft Light-Medium 6400K Corp Gri IP66
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,36 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 850 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Gri |
GU10 Suport de Perete Oțel Inoxidabil Corp Alb Mat IP44 Sus Jos
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,68 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 2 x 35W |
| Culoare corp | Alb |
Lampă de perete 4W LED Corp Alb Rotund 3000K IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,64 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 440 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Alb |
Lampă de perete 4W LED Corp Alb Rotund 4000K IP66
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,64 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 440 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Alb |
Lampă de perete GU10 Alb Jos
Evaluat la 0 din 5
In stock
87,45 lei| Greutate | 0,43 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 20W |
| Culoare corp | Gri |
Lampă de perete GU10 Alb Mat Sus Jos
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 0,57 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 2 x 20W |
| Culoare corp | Gri |
Lampă de perete pătrată Corp alb iluminare 1 Way IP44
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,38 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 35W |
| Culoare corp | Alb |
Load more products
Loading...
Termovoltaice
