Afișez 193 - 214 din 214 rezultate
Lampă de perete pătrată Corp alb iluminare 2 direcții IP44
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 35W |
| Culoare corp | Alb |
Lampă de perete pătrată Corp alb iluminare IP44
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,94 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 35W |
| Culoare corp | Alb |
Lampă de perete rotundă Corp alb iluminare 1 direcție IP44
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,35 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 35W |
| Culoare corp | Alb |
Lampă de perete rotundă Corp alb iluminare 2 Way IP46
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,57 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 35W |
| Culoare corp | Alb |
Lampă LED 12W Orientabilă Corp Negru 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1100 lm |
| Unghi | 350° |
| Culoare corp | Negru |
Lampă LED 5W Corp Alb IP65 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,67 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 550 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
Lampă LED 6W Rotundă Corp Negru IP65 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,75 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 660 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
Lampă LED 6W Rotundă Corp Negru IP65 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,75 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 660 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
Lampă LED de perete 10W Corp Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,157 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1100 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
Lampă LED de perete 12W Corp Gri 6400K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,482 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 750 lm |
| Unghi | 140° |
| Culoare corp | Gri |
Lumină de perete GU10 Corp de oțel cu Senzor 2 Direcții IP44
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,62 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 2 x 35W |
| Culoare corp | Gri |
Suport de Perete pentru GU10 din oțel 2 Ieșiri IP44
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Putere | Max. 35W |
|---|---|
| Culoare corp | Gri |
Suport de Perete pentru GU10 din oțel IP44
Evaluat la 0 din 5
In stock
92,53 lei| Greutate | 0,48 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 35W |
| Culoare corp | Gri |
Suport de Perete Senzor pentru GU10 din oțel 2 Ieșiri IP44
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,865 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 35W |
| Culoare corp | Gri |
Suport de Perete Sticlă pentru GU10 din oțel 2 Ieșiri IP44
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,69 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 35W |
| Culoare corp | Gri |
Suport de Perete Sticlă pentru GU10 din oțel IP44
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 35W |
| Culoare corp | Gri |
Suport Neted de Perete pentru GU10 Aluminiu Negru Pătrat 2 Ieșiri IP44
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,575 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 35W |
| Culoare corp | Negru |
Suport Neted de Perete pentru GU10 Aluminiu Negru Pătrat IP44
Evaluat la 0 din 5
In stock
85,41 lei| Greutate | 0,39 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 35W |
| Culoare corp | Negru |
Suport Neted de Perete pentru GU10 Aluminiu Negru Rotund 2 Ieșiri IP44
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 0,575 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 35W |
| Culoare corp | Negru |
Suport Neted de Perete pentru GU10 Aluminiu Negru Rotund IP44
Evaluat la 0 din 5
In stock
85,41 lei| Greutate | 0,37 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 35W |
| Culoare corp | Negru |
Suport Neted de Perete pentru GU10 din Oțel IP44
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,395 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 35W |
| Culoare corp | Gri |
Suport Neted de Perete pentru GU10 Negru Pătrat 2 Ieșiri IP44
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,965 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 35W |
| Culoare corp | Negru |
Termovoltaice
