Afișez 409 - 432 din 468 de rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 20KW (1)
- 0.24W (1)
- 1.1W (1)
- 1.44W (1)
- 1.5W (1)
- 10.5W (3)
- 100W (17)
- 10W (24)
- 11W (4)
- 120W (1)
- 12W (30)
- 14W (2)
- 150W (7)
- 15W (10)
- 16W (4)
- 16W Solar Panel; 11.5 Real Watts (1)
- 17W (3)
- 18W (29)
- 1W (5)
- 2 x 18W (1)
- 2 x 22W (1)
- 2.5W (1)
- 2.9W (3)
- 200W (10)
- 20W (30)
- 22W (5)
- 24W (13)
- 250W (1)
- 25W (4)
- 29W (2)
- 2W (4)
- 3.2W (1)
- 3.5W (1)
- 3.7W (5)
- 3.8W (1)
- 300W (1)
- 30W (28)
- 33W (2)
- 35W (8)
- 36W (19)
- 3W (8)
- 4.5W (8)
- 400W (1)
- 40W (16)
- 42W (1)
- 45W (2)
- 48W (8)
- 4W (10)
- 5.5W (1)
- 5.8W (1)
- 50 (1)
- 500W (2)
- 50W (17)
- 50W Solar Panel (1)
- 5W (4)
- 6.4W (1)
- 6.5W (1)
- 60W (2)
- 6W (17)
- 6W Solar Panel; 2.3 Real Watts (1)
- 7.5W (3)
- 70W (1)
- 7W (9)
- 8.5W (4)
- 8W (7)
- 9W (6)
LED Spot AR111 20W Reflector Interschimbabil 40`D/20`D Silver 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
151,00 lei| Greutate | 0,39 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1700 lm |
| Unghi | 40° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |
LED Spot Cip SAMSUNG GU10 6W Ripple Plastic Lens Cover 10° 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
15,25 lei| Greutate | 0,042 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 500 lm |
| Unghi | 10° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Spotlight 2.9W GU10 SMD Alb Plastic Aspect Lăptos 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
6,10 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 2.9W |
| Flux luminos (lm) | 250 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Spotlight Cip SAMSUNG GU10 6W Plastic Lentilă 110° Dimabil 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
15,25 lei| Greutate | 0,04 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 445 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Tub Cip SAMSUNG 150cm 20W G13 Nano Plastic 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
35,59 lei| Greutate | 0,19 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2100 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
LED Tub Cip SAMSUNG 150cm 24W G13 Nano Plastic 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
38,64 lei| Greutate | 0,19 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 24W |
| Flux luminos (lm) | 3000 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
LED Tub Cip SAMSUNG 60cm 7.5W G13 Nano Plastic 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
20,34 lei| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 7.5W |
| Flux luminos (lm) | 850 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
LED Tub Cip SAMSUNG 60cm 9W G13 Nano Plastic 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
18,30 lei| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 850 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
LED Tub T8 18W 120 cm G13 Tub Din Sticlă 6400K 25pcs/Box
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
15,25 lei| Greutate | 0,2 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1850 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
LED Tub T8 20W 150 cm G13 GLASS Tube 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
23,39 lei| Greutate | 0,26 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2100 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
LED Tub T8 7W 60 cm Nano Plastic 6500K 160lm/W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
21,35 lei| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 1120 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
Linear Light de 10W LED Corp alb Lumină rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
54,91 lei| Greutate | 0,394 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Linear Light de 20W LED Corp alb Lumină rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
76,26 lei| Greutate | 0,523 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Linear Light de 20W LED Corp alb Lumină rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
76,26 lei| Greutate | 0,693 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Linear Light de 30W LED Corp alb Lumină rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
118,50 lei| Greutate | 0,97 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Linear Light de 30W LED Corp alb Lumină rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
118,50 lei| Greutate | 0,979 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2100 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Module LED 1.44W 4LED SMD2835 Alb rece IP68
Evaluat la 0 din 5
În stoc
6,10 lei| Greutate | 0,01 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 1.44W |
| Flux luminos (lm) | 120-135 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP68 |
Module LED 1.5W 3LED SMD2835 Alb rece IP67
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
4,30 lei| Greutate | 0,01 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 1.5W |
| Flux luminos (lm) | 120-150 lm |
| Unghi | 120° |
| Rata IP | IP67 |
Module LED 3SMD Cips SMD2835 Alb rece IP67
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
3,05 lei| Culoarea luminii | Alb rece |
|---|---|
| Temperatura culorii | 6000K |
| Unghi | 120° |
| Rata IP | IP67 |
Panou LED 25W 600x600mm Backlit 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.538,00 lei| Greutate | 1,64 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 170-200 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 25W |
| Flux luminos (lm) | 4500 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Panou LED 29W 1200x300mm 6400K incl Driver 6buc/SET
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
1.228,10 lei| Greutate | 16,8 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6000K |
| Putere | 29W |
| Flux luminos (lm) | 3960 lm |
| Unghi | 120° |
| Rata IP | IP20 |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...













