Afișez 49 - 72 din 91 de rezultate
25W LED Magnetic Lampă Lineară L 4000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,33 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 25W |
| Flux luminos (lm) | 2850 lm |
| Unghi | 82° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
25W LED Magnetic Lampă Lineară L 6400K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,33 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 25W |
| Flux luminos (lm) | 2850 lm |
| Unghi | 82° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
30W LED Proiector pe Sină Corp Negru 3IN1
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,85 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 3000 lm |
| Unghi | 35° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
5W LED Magnetic Spot Linear 3000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
77,28 lei| Greutate | 0,09 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 550 lm |
| Unghi | 39° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
5W LED Magnetic Spot Linear 6400K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
77,28 lei| Greutate | 0,09 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 550 lm |
| Unghi | 39° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
5W LED Magnetic Spot Linear 4000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
77,28 lei| Greutate | 0,09 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 550 lm |
| Unghi | 39° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
5W LED Magnetic Spot Linear Ajustabil 3000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,14 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 600 lm |
| Unghi | 34° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
5W LED Magnetic Spot Linear Ajustabil 4000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,14 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 600 lm |
| Unghi | 34° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
5W LED Magnetic Spot Linear Ajustabil 6400K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,14 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 600 lm |
| Unghi | 34° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Clemă de Suspendare Max 1200mm Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
34,57 lei| Greutate | 0,23 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Colț Exterior pentru Lumini Magnetice
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,651 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Conector 90D pentru Lumini Magnetice
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,536 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Conector Cruce pentru Lumini Magnetice
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,95 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Conector cu Fir Încastrat Doar alimentator (D55mm) Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 2,52 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Conector Drept Pentru Șină Magentică
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
46,77 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Negru |
Conector I Pentru Șină Magnetică
Evaluat la 0 din 5
In stock
46,77 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Negru |
Conector L Pentru Șină Magnetică
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,11 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Negru |
Conector Tip T pentru Lumini Magnetice
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,73 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Kit Încastrat pentu Șină Magnetică
Evaluat la 0 din 5
In stock
61,01 lei| Greutate | 0,193 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Lampă Magnetică Lineară LED 20W SMD Neagră IP20 24V 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,123 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2000 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Lampă Magnetică Lineară LED 20W SMD Neagră IP20 24V 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,123 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2000 lm |
| Rata IP | IP20 |
Lampă Magnetică Lineară LED 30W SMD Neagră IP20 24V 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,586 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2700 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Lampă Magnetică Lineară LED 30W SMD Neagră IP20 24V 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,586 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2700 lm |
| Rata IP | IP20 |
Load more products
Loading...
Termovoltaice
