Afișez 25 - 48 din 91 de rezultate
15W LED Magnetic Pendul 3000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 30° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
15W LED Magnetic Pendul 4000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 30° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
15W LED Magnetic Pendul 6400K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 30° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
18W LED Magnetic Lampă Lineară 3000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,2 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 2000 lm |
| Unghi | 82° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
18W LED Magnetic Lampă Lineară 4000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,2 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 2000 lm |
| Unghi | 82° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
18W LED Magnetic Lampă Lineară 6400K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,2 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 2000 lm |
| Unghi | 82° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
200W LED Driver 100W 185-265V Pentru Șină Magnetică
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,39 kg |
|---|---|
| Putere | 200W |
20W LED Magnetic Proiector pe Șină 3000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 0,3 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2200 lm |
| Unghi | 34° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
20W LED Magnetic Proiector pe Șină 4000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,3 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2200 lm |
| Unghi | 34° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
20W LED Magnetic Proiector pe Șină 6400K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,3 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2200 lm |
| Unghi | 34° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
20W LED Proictor pe Șină Textilă 120`D 3000K Corp Alb 3 ani Garanție
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,12 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1700 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
20W LED Proictor pe Șină Textilă 120`D 3000K Corp Alb 3 ani Garanție
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,4 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1100 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
20W LED Proictor pe Șină Textilă 120`D 3000K Corp Negru 3 ani Garanție
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,54 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
20W LED Proictor pe Șină Textilă 120`D 3000K Corp Negru 3 ani Garanție
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,54 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
22W LED Magnetic Lampă Lineară 3000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 22W |
| Flux luminos (lm) | 2500 lm |
| Unghi | 81° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
22W LED Magnetic Lampă Lineară 4000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 22W |
| Flux luminos (lm) | 2500 lm |
| Unghi | 81° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
22W LED Magnetic Lampă Lineară 6400K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 22W |
| Flux luminos (lm) | 2500 lm |
| Unghi | 81° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
22W LED Magnetic Spot Linear 3000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,27 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 22W |
| Flux luminos (lm) | 1900 lm |
| Unghi | 35° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
22W LED Magnetic Spot Linear 4000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,27 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 22W |
| Flux luminos (lm) | 1900 lm |
| Unghi | 35° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
22W LED Magnetic Spot Linear 6400K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,27 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 22W |
| Flux luminos (lm) | 1900 lm |
| Unghi | 35° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
24W LED Tub Flexibil pentru Sină Magnetică 2M CCT: 3000K Dimabil Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,94 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 23W |
| Flux luminos (lm) | 2760 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
24W LED Tub Flexibil pentru Sină Magnetică 2M CCT: 4000K Dimabil Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,94 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4500K |
| Putere | 23W |
| Flux luminos (lm) | 2850 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
24W LED Tub Flexibil Smart pentru Sină Magnetică 2M CCT: 3IN1 Dimmable Black Body
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,93 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 23W |
| Flux luminos (lm) | 2810 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
25W LED Magnetic Lampă Lineară L 3000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,33 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 25W |
| Flux luminos (lm) | 2850 lm |
| Unghi | 82° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Load more products
Loading...
Termovoltaice
