Afișez 1 - 24 din 91 de rezultate
100W LED Driver 100W 185-265V Pentru Șină Magnetică
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,34 kg |
|---|---|
| Putere | 100W |
10W LED Proictor pe Șină Textilă 120`D 3000K Corp Negru 3 ani Garanție
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 900 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
11W LED Magnetic Proiector pe Șină 3000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,23 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 11W |
| Flux luminos (lm) | 1300 lm |
| Unghi | 34° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
11W LED Magnetic Proiector pe Șină 4000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,23 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 11W |
| Flux luminos (lm) | 1300 lm |
| Unghi | 34° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
11W LED Magnetic Proiector pe Șină 6400K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,23 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 11W |
| Flux luminos (lm) | 1300 lm |
| Unghi | 34° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Tub Flexibil Smart pentru Sină Magnetică 1M CCT: 3IN1 Dimmable Black Body
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,56 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 11W |
| Flux luminos (lm) | 1270 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Magnetic Spot Linear 3000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,15 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1100 lm |
| Unghi | 35° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Magnetic Spot Linear 4000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,15 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1100 lm |
| Unghi | 35° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Magnetic Spot Linear 6400K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,15 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1100 lm |
| Unghi | 35° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Magnetic Spot Linear Ajustabil 3000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,24 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1300 lm |
| Unghi | 34° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Magnetic Spot Linear Ajustabil 4000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,24 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1300 lm |
| Unghi | 34° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Magnetic Spot Linear Ajustabil 6400K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,24 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1300 lm |
| Unghi | 34° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Proictor pe Șină Textilă 120`D 3000K Corp Alb 3 ani Garanție
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 13,7 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
12W LED Proictor pe Șină Textilă 120`D 3000K Corp Negru 3 ani Garanție
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 13,7 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
12W LED Proictor pe Șină Textilă 38`D 3000K Corp Alb 3 ani Garanție
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 8,05 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 900 lm |
| Unghi | 38° |
| Culoare corp | Alb |
12W LED Proictor pe Șină Textilă 38`D 3000K Corp Negru 3 ani Garanție
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 8,05 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 38° |
| Culoare corp | Negru |
12W LED Tub Flexibil pentru Sină Magnetică 1M CCT: 3000K Dimabil Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,56 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 11W |
| Flux luminos (lm) | 1270 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Tub Flexibil pentru Sină Magnetică 1M CCT: 4000K Dimabil Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,56 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4500K |
| Putere | 11W |
| Flux luminos (lm) | 1320 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
14W LED Magnetic Lampă Lineară 3000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
88,46 lei| Greutate | 0,15 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 14W |
| Flux luminos (lm) | 1500 lm |
| Unghi | 82° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
14W LED Magnetic Lampă Lineară 4000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
88,46 lei| Greutate | 0,15 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 14W |
| Flux luminos (lm) | 1500 lm |
| Unghi | 82° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
14W LED Magnetic Lampă Lineară 6400K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
88,46 lei| Greutate | 0,15 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 14W |
| Flux luminos (lm) | 1500 lm |
| Unghi | 82° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Load more products
Loading...
Termovoltaice
