Afișez 73 - 91 din 91 de rezultate
Pendul LED 15W Magnetic Negru IP20 24V 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,289 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Rata IP | IP20 |
Proiector pe Șină LED Magnetic 15W IP20 24V Black 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,971 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 900 lm |
| Rata IP | IP20 |
Proiector pe Șină LED Magnetic 15W IP20 24V Black 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,971 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 900 lm |
| Unghi | 36° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Șină din Aluminiu Neagră 0.5m
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,181 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Șină din Aluminiu Neagră 1.5m
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 3,26 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Șină din Aluminiu Neagră 1m
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 2,257 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Sină Magnetica Ultra Subțire Montaj Aplicat Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
30,50 lei| Greutate | 0,3 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP |
Șină Textilă 10m/Rolă Corp Gri Închis
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,32 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Gri |
Șină Textilă 10m/Rolă Corp Roșu
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 0,53 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Roșu |
Spot Linear LED Magnetic 10 x2W SMD Negru IP20 24V 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,417 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 30° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Spot Linear LED Magnetic 10 x2W SMD Negru IP20 24V 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,417 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Rata IP | IP20 |
Spot Linear LED Magnetic 1W SMD Negru P20 24V 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,127 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 1W |
| Flux luminos (lm) | 35 lm |
| Rata IP | IP20 |
Spot Linear LED Magnetic 3 x1W SMD Negru IP20 24V 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,258 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 240 lm |
| Rata IP | IP20 |
Spot Linear LED Magnetic 3 x1W SMD Negru IP20 24V 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,258 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 240 lm |
| Rata IP | IP20 |
Spot Linear LED Magnetic 5 x2W SMD Negru IP20 24V 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,805 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 30° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Spot Linear LED Magnetic 5 x2W SMD Negru IP20 24V 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,805 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 30° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Suport Șină Textilă Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,81 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Terminație Șină Textilă Fir Simplu Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,31 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Transformator 100W
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 0,51 kg |
|---|---|
| Putere | 100W |
| Rata IP | IP20 |
Termovoltaice
